Луцький художник намалював Маленького принца на одному з підприємств міста

06 грудня 2017

У Луцьку з’явився новий мурал на одній із стін підприємства «Теремно Хліб».

Фото малюнка розмістив художник Андрій Присяжнюк у Facebook, пише Район.Луцьк.

Намалювати на стіні таку картину майстрові запропонували на підприємстві «Теремно Хліб». Він одразу погодився, адже йому сподобалася ця ідея, – зауважив для Район.Луцьк автор малюнка.

На муралі Андрій Присяжнюк зобразив героїв повісті «Маленький принц» – Лиса і Маленького принца. А зверху малюнка художник розмістив цитату з твору: «Ти живеш у своїх вчинках, а не в тілі. Ти – це твої дії, і немає іншого тебе».

Андрій Присяжнюк витратив на цю картину майже тиждень, оскільки зараз дуже швидко зникає денне світло.

 Фарби, якими малював художник Андрій Присяжнюк Фарби, якими малював художник Андрій Присяжнюк
 Андрій Присяжнюк створює малюнок на одній із луцьких стін Андрій Присяжнюк створює малюнок на одній із луцьких стін

«Останні кілька місяців на «Теремно Хліб» багато хороших змін, і всі вони важливі для подальшої долі компанії. Разом із оновленням виробництва ми вирішили змінити фасад. Хочемо показати, що наша компанія динамічна.

Мурали – надзвичайний вид сучасного мистецтва, і ми хотіли зробити щось особливе. Щось, що привертатиме увагу працівників і гостей підприємства. Кілька місяців ми йшли до цієї ідеї, і нарешті втілили її в життя.

«Маленький принц» – то саме та казка, яка стане близька багатьом, якщо не всім, і вона, звісно ж, філософська по-своєму. Наш майстер Андрій Присяжнюк малював і в дощ, і в сніг, і буквально за тиждень закінчив роботу», – розповіла журналістам Район.Луцьк керівник відділу маркетингу «Теремно Хліб» Олександра Борук.

Ця композиція буде окрасою не лише Теремнівського хлібозаводу, а й всього міста.

 На муралі майстер зобразив героїв повісті «Маленький принц» – лиса і маленького принца На муралі майстер зобразив героїв повісті «Маленький принц» – лиса і маленького принца

 

+1
+11
-1

Коментарі

Додати новий коментар