Луцький ді-джей відкрив нове кафе з незвичайним форматом

02 грудня 2017

У Луцьку відкрили нове кафе на розі вулиць Винниченка та Івана Франка.

Відкриття нового закладу, що має назву #Bar, відбулося 1 грудня. Як повідомляє канал соціальних новин Перший, його власниками є один із найпопулярніших луцьких ді-джеїв Женя Shock та його товариш, шоумен Юрій Шевчук.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ЗАПРАЦЮЄ НОВЕ КАФЕ

«Фішка закладу в тому, що це новий паті-бар, новий формат для Луцька. У нас немає танцполу, як у звичайному клубі, люди будуть тусити прямо біля своїх столиків. Це не буде лаунж, це буде саме патібар. Такі заклади є майже у всіх великий містах», - продовжує Женя.

Інший співвласник закладу – Юрій Шевчук – розповідає, що ідея відкрити щось схоже з’явилася дуже давно.

«Ми з Женею товаришуємо з дитинства. Колись була мрія відкрити щось спільне. Мати якусь справу, щоб приносила гроші. Для того, щоб відкрити цей заклад, заробляли гроші тяжкою працею. Я жив в Києві біля 4х років, брав участь в різних проектах, Женя займався діджейством. Так і зібрали копійку. Вирішили не просто витратити на розваги, а на розваги з розумом», - каже Юрій.

 Юрій Шевчук Юрій Шевчук

Новий заклад дивуватиме оригінальними хот-догами, гамбургерами і салатами, а також авторськими коктейлями, які можна буде випити за контактною барною стійкою, довжиною 6,5 метрів.


 

+1
+5
-1

Коментарі

Женя шок-пітушок. Ультрамаріни-впірьод

будуть тепер у себе в барі фєн нюхати

"Фішка закладу в тому, що це новий паті-бар, новий формат для Луцька. У нас немає танцполу, як у звичайному клубі, люди будуть тусити прямо біля своїх столиків. Це не буде лаунж, це буде саме патібар. Такі заклади є майже у всіх великий містах" WTF?

Не луцький , а луцьковий!
2 привокзальних наріка відкрили гендель!
Хот-доги і гамбургери ...пхааах! Новий формат і тд
На всіх заправках міста це все давно є!

Такі коментарі пишуть ті, хто в житті нічого не досягли і просто заздрять. Хлопці, молодці, так тримати, успіхів вам та не зупиняйтесь над досягнутим.

Я думала то тіко баби змєйки...:)))) Хватить триндіти, молодці, зробили і похвала , що розвивають малий бізнес в Луцьку.

"Депутат" з яких це пір нарікам не можна відкривати заклади, і кожного своє минуле! Женя за своє має "условно", але це не значить що він не може відкрити щось круте!

Додати новий коментар