Луцькі волонтерки видали задля благодійності спокусливий календар

11 січня 2017

З’явилися перші фото благодійного календаря, який створили активістки громадської організації «Інститут волонтерства та громадської співпраці». 

Його луцькі волонтерки видають уже вдруге, і цього року прикрасити сторінки календаря було більше 200 охочих.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «УКРАЇНА 2016. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»: ЛУЦЬКІ ВОЛОНТЕРИ ВИПУСТИЛИ КАЛЕНДАР ПРО ВІЙНУ

Ідея цьогорічного видання – продемонструвати нематеріальну культуру України, показати, що традиції – які б різні в залежності від території вони не були – роблять нас єдиним непереможним народом.

«Цього року трохи був затягнутий процес з дизайном та друком, із запланованих 3 днів він зайняв мало не 3 тижні, - це реально важко морально. Ми навіть хотіли кинути це все. Але уявіть – на 6 місць для малювання було більше 200 охочих», - розповіла одна із ініціаторок ідеї, голова Інституту волонтерства та громадської співпраці Юлія Євпак.

У ролі моделей виступили відомі волиняни – Галина Падалко, Марина Хромих, Дарина Кухарук, Майя Голуб, Василина Боруцька, Павло Луцака, Антоніна Клімішина та інші.Оголені частини тіла волинян прикрасили традиційним українським декоративним розписом – петриківкою. Над їх креативністю й автентичністю працювали художниці Марія Оліферук, Аня Деревич, Богдана Місюк, Оксана Федорук. Також створювати образи допомагала стиліст Анна Хомяк.

А фотограф проекту Лідія Кожевнікова обіцяє повезти доробки на офіційний обмінний візит молодих лідерів, який пройде у Японії  у лютому 2017 р.

Найдовше та найцікавіше, розповідають автори календаря, було працювати над образом животика з лялечкою всередині, адже модель знаходилася на восьмому місяці вагітності.

Коштуватиме благодійний календар 150 грн. Таку пожертву можна буде зробити уже починаючи з 13 січня у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки (2 поверх), де знаходиться ГО  «Інститут волонтерства та громадської співпраці». Згодом календар розповсюджуватимуть і у книгарнях Луцька. Кошти з продажу будуть спрямовані на потреби бійців, тому кожен може придбати таку ексклюзивну річ і водночас допомогти нашим захисникам.

«Ваша допомога – України перемога!», - впевнені волонтерки.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.
 

+1
-11
-1

Коментарі

Гарна ідея але трішки важкуватий текстовий блок календаря. Варто було б неакцентувати на ньому увагу а засттсувати більш лайтово-регулярніші шрифти. А вийшла незрозуміла противага у сторінках де акцентом є навть не фото а яскраві декоративні елементи

Повністю з вами згоден!

Неймовірно!!! Ви величезні молодці! Дуже хороша ідея і гарне її втілення!!!

1) А хто ці ВІДОМІ ВОЛИНЯНИ ??? :) Або хоч скажіть кому вони відомі крім журналіста який готував матеріал??? 2 ) А де фото з спокусою? чи під спокусою йдеться про спокусу до аляпетреківського розпису (хоча це не він)????

Падалко відразу впізнав))) Ця посмішка)

Падалко відразу впізнав))) Ця посмішка)

Додати новий коментар