Луцькі танцюристи тріумфували на престижному всеукраїнському конкурсі

23 листопада 2017

Луцькі танцювальні колективи тріумфували на престижному всеукраїнському фестивалі народної хореографії імені Павла Вірського.
ІІІ тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського відбувся 20-21 листопада у Києві.

Фестиваль, на який з’їхались 130 танцювальних колективів з усіх куточків України, проводився Національною хореографічною спілкою України за сприянням Міністерства культури України.

Як розповіла голова волинського осередку Національної хореографічної спілки України Олена Козачук, уперше за існування цього конкурсу Волинську область представляли 4 колективи:

- в номінації D (аматорські колективи віком від 16 років) - народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка» Палацу культури міста Луцька під керівництвом заслуженого працівника культури України Олега Козачука з волинським танцем «Романівські витребеньки» у постановці Олени Козачук;

- народний художній колектив ансамбль народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді міста Луцька з хореографічною композицією «Волинський святковий» у постановці заслуженого артиста України Валерія Смирнова та хореографічною композицією «Український святковий» у постановці Героя України, народного артиста України Мирослава Вантуха. Керівники ансамблю - заслужений працівник культури України Галина Соколова та заслужений працівник освіти України Віктор Шугалов;

- в номінації D1 (аматорські колективи віком до 16 років) - зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька під керівництвом Олени Козачук з хореографічною композицією «Поліські викрутаси» у постановці Олени Козачук ;

- в номінації F1 (аматорські колективи сільської місцевості до 16 років) - зразковий аматорський ансамбль танцю «Вертуни» будинку культури села Гірка Полонка Луцького району під керівництвом Вікторії Лопанової з хореографічною композицією «Скакунець» у постановці В’ячеслава Лопанова.

За результатами рішення журі, на чолі з Героєм України, народним артистом України Мирославом Вантухом, Гран-прі серед аматорських колективів отримав народний художній колектив ансамбль народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді міста Луцька з композицією «Український святковий».

ІІ місце в номінації D - Народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка» Палацу культури міста Луцька.

ІІІ місце в номінації D1 – зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька.

 

+1
+12
-1

Коментарі

А чому немає фотографій всіх чотирьох колективів? Я вважаю, що Вертуни цього заслужили!!! Діти виступали на високому рівні!!! І взагалі це вперше в історіі такого маштабного конкурса, що сельський колектив вийшов у фінал!!! ВЕРТУНИ МОЛОДЦІ!!!!!!!

Прям таки вперше, а категорія "сільські колективи" створилась тільки в цьому році, бо колектив "сельський вперше в історії пройшов на такий конкурс"? Для чого писати вже таку дурню. "Вертуни однозначно молодці, але робити трагедію з того, що нема фото - повна дурня.

Тут немає фотографій переможців!!!

А фото піл заголовком не видно? Чи переможцям корона засліпила?

Додати новий коментар