Луцькі модники відпочивали на Christmas fashion party

26 Грудня 2017
Фото: Оксана ФЕДОРУК
Текст: Наталка МАЗЕПАЗимовий вечір 25 грудня лучани провели у компанії Lutsk Fashion Weekend на Christmas fashion party. Гостей приймали у кафе Ring Coffee Sweet, що в РЦ «Промінь».

На учасників заходу чекала домашня різдвяна атмосфера, насичена програма та частування від офіційного партнера заходу Fragolino Novellina.
Ведучими чарівного свята стали Владислав Хаїнський та Анжеліка Дончева. Також гостей вітала викладачка модельної школи GMH, луцька дизайнерка Жанна Тріль.
Гості вечірки мали змогу не лише оцінити показ мод учнями Grace Model House, а й самим побувати у ролі моделей. Майстер-клас вправного дефіле для усіх охочих проводили викладачі школи GMH.
Музичний супровід Christmas fashion party забезпечив проект Daddy Club (Dj & Sax), а додати заходу інтерактиву допомогли різноманітні конкурси та подарунки.
Також ведучі запросили гостей взяти участь у створенні власної карти бажань на 2018 рік. Для цього заздалегіть підготували усе необхідне, зокрема журнали, у яких кожен шукав візуалізацію власних бажань.

Christmas fashion party створила магічну атмосферу свята.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter