Луцька журналістка перевтілилася у мавку

11 липня 2017

Луцька журналістка та громадська активістка Анастасія Тумік знялася у неймовірно красивій фотосесії.

Світлинами активістка Молодіжного центру Волині та ГО "Анімаційна студія "Імаго", журналістка газети "Твій вибір" поділилася на своїй сторінці у Facebook.

Дівчину в образі, схожому на мавку чи русалку, сфотографував луцький фотокореспондент Олександр Дурманенко.

"Дякую, Олександр Дурманенко, за неймовірні світлини! Саме такою я себе і відчуваю", - поділилася красуня.


 

+1
+2
-1

Коментарі

Яка красива дівчина! Дайте тіліфона!))))

Кргум її пхають. Хто вона така взагалі? Жодних модельних даних, ні фігури, ні обличчя, а пишуть за неї, як то про місцеву топ модель.

І це чудово, що пишуть не тільки про ідеальних дівчаток з обкладинки, до яких в реальному житті нормльним людям майже ніколи не досягнути.

Знаю Настю особисто. А Вас, Андрію, знати не хочу. Бо звертати увагу тільки на ідельну (пр чому, невідомо за чиїми критеріями) зовнішність - якось тупо.

У Насті, крім краси (а я таки вважаю її красивою), є ще багато іншого: вона розумна, добра і дуже життєрадісна.

До речі, цікаво було б на вас подивитися, Андрію! Щось мені здається, що у Вас далеко не Аполлона тіло.

Дуже гарна i талановита дiвчина. Спочатку подивiться на себе, який ви, чого ви досягли а не пишете такi коментарi на хорошу людину!

Типові коментарі. Щоб я глянув на себе, показав свої фото. Це те саме, що хтось захищав би Мацевка чи ще якогось музичного фріка зі словами: "а чого добився ти, піди сам заспівай". Я займаюся в житті тим чим вмію, а не виставляю на показ своє, вибачте на слові, гівно, зі словами, що ви своє спочатку зробіть, а тоді я також буду критикувати. Коли людина виставляє, щось на публіку, то повинна бути готовою до критики і всі інші не забов'язані це любити тільки того, що вона розумна і добра.

Це ви виставили напоказ своє єство, чи, вибачте...гівно!

Додати новий коментар