Луцька телеведуча змінила імідж і вирушає в мандри

10 серпня 2017

Луцька телеведуча та затята мандрівниця Галина Падалко змінила імідж.

Світлину дівчина опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Зачіску каре Галина змінила на більш коротку.

Також вона поділилася планами на майбутнє - разом із режисеркою Вікторією Поліщук запускають новий проект про мандри під назвою "Travel up level".

"Думаю, що багато хто з вас вже чув, що ми з Віка Поліщук запускаємо крутезний тревел проект! Деякі навіть нав'язливо намагались нам скласти компанію, але, сорі, гайз, поки ми вдвох з Вікою справимось :) Вже зовсім скоро наші рюкзаки будуть мандрувати мальовничими місцинами у пошуках пригод. Яке місто буде ділитися з нами своїми секретами вже цього вікенду? За НАЙпершу правильну відповідь - крутий сертифікат+маленький сувенірчик з того міста, куди ми вирушимо! Поїхали!", - написала телеведуча.


 

+1
+3
-1

Коментарі

А чому ви берете на себе сміливість вказувати виданню, про кого їм писати, а про кого ні? Якщо вам не подобається - є безліч інших сайтів, для чого ви тут витрачаєте свій час на те, що вам не цікаво? І ще й коментуєте.

а ти що за чудо-юдо, щоб тобі щось пояснювати? Галя чи Віка?

Давно відписався від вашого сайту(доречі через новини про ваших журталісток) дістало те, що ці ваші "новини" постійно появляються в стрічці фейсбук. А Ви наберіться сміливості і напишіть про щось дійсно важливе, а не про фотосесії ваших журналістів чи їх відпочинки у "незвіданих людьми місцях"Туреччині чи Єгипті))))

Аля "Орел или решка" чи "Світ навиворіт"?)) І який канал буде транслювати цей проек

А-ля "орел и решка" чи "світ навиворіт" ? І який канал буде транслювати цей проект?

Додати новий коментар