Луцька телеведуча поділилася секретами краси

25 Вересня 2017
Луцька телеведуча Лана Скакун розповіла, як доглядає за волоссям.

Секретами, які роблять її волосся неймовірно красим та доглянутим, ведуча телешоу «Ранок Нової Волині» та медійної агенції свят «Ранкова команда» поділилася на своїй сторінці у Facebook.

"Для тих, хто питає (а трохи людей, та й питає), як я відростила волосся і чому воно у мене не жорстке після регулярних фарбувань:

- маски (гірчична 2 рази в тиждень мінімум, цибулева з яйцями та медом+перцева настойка, але лише на шкіру голови, щоб не сушити волосся по довжині)

- шампунь (найдешевший, взагалі не бачу різниці між дорогими професійними чи щось типу «зеленая линия»)

- кондиціонер чи маска (не економити, в захваті від Numero чи Pantene(але лише виробленого в Європі, не українського) ну і звичайно професійні кондиціонери з салонів. • фарби для волосся пробувала і дешеві і дорогі, ну різниця відчутна, але головне це догляд після", - йдеться у дописі..

Обов'язковою штучкою у косметичці телеведучої є бальзам флюїд, без якого вона не уявляє свого здорового довгого й густого волосся.

«Стосовно фарбувань, а хто мене знає, ті в курсі що я один місяць русява, інший світлий блонд, а інший попеляста – то окрема й дуже серйозна розмова. Але моя порада усім волосатим - експерементуйте. Волосся не зуби, обстрижете й відросте», – жартує красуня.


0

Читати ще

Коментарі

Уащєй

Класно, мабуть, бути

ну-ну

може. досить втюхувати

авто

ну чого ж . треба собі якось

Дівчина

ой не можу. Сміюсь з

Коментатор

Оце так секрети...

Реаліст

А вона хіба красива? Чи

Світлана

Уявляю який ви диванний

Додати новий коментар