Луцька екс-чиновниця показала неймовірно ніжні світлини з романтичної фотосесії

08 лютого 2018

Екс-чиновниця Ольга Коритнєва, яка протягом тривалого часу працювала у Луцькій міській раді, показала чарівні світлини з коханим чоловіком.

Знімки з романтичної фотосесії, яка відбувалася на території одного з п’ятизіркових готелей Львова, жінка опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.
 
«День Закоханих... Хтось вважає, що він лише раз в році - 14 лютого. На мою ж думку, сила справжнього Кохання не може втиснутись ні в день, ні в місяць, ні в будь-який інший часовий проміжок. Якщо у Ваше серце таки постукалось це неймовірне почуття: бережіть його, лелійте, підживлюйте, і не менше ніж усе життя!... P.S. Дякую коханому чоловіку за наш Особливий день!» - поділилася емоціями Ольга.


 

+1
+10
-1

Коментарі

Дуже гарні фото, як і сама пара!

Упше не понравилось! Жодної фотки з берізкою! А на долоні покрутитись? А женіха тіпа за воротнік піджака потримати? А голуби де? А шо, фотошопом не вміємо користуватись? Де ангелочкі з стрілами по кутках? Безвкусіца, карочє! )))))))))

Неймовірно романтичні фото! Щастя вам і багато літ любові та добра!!!!

Олічка, вітаю!!! Будь завжди Щасливою настільки, настільки ти виглядаєш на цих крутезних фото!!!!!!!!!! Гірко молодим!

Тю! От на ще одну Завидну наречену Луцька менше стало... І хто забрав? Львів’яка! А як же волинські хлопи? Перевелись? Біда-біда. Олька, зачєм ти так з нами??? Піду поплачу...

Дуже гарні! Щасливих вам спільних років життя!

Щиро. Ніжно. Заворожує. Олю, ти заслуговуєш на щастя!

Додати новий коментар