Луцьк татуйований. Майстер Володимир Данилюк: «Чоловік з татуюванням − майже Бог...»

28 Грудня 2015
Текст: Анастасія ТІТОВА

Мало того, що я і так давно хочу татуювання, то продовжуючи рубрику «Луцьк татуйований», тепер взагалі спокійно спати не можу! «Таблоїд Волині» і я, вірна прихильниця древнього мистецтва тату, продовжуємо розповідати про те, хто, як і за скільки «набиває» лучанам татушечки:)

Професійно татуюваннями Володимир Данилюк займається близько трьох років, не враховуючи, за його ж словами, «той бурний період, коли мучив людей «самопальною» машинкою».

У минулому хлопець навчався на фінансиста, шість років працював у банківській сфері. Однак, одного разу потрапив в аварію, після якої переосмислив своє життя та вирішив присвятити себе мистецтву татуювання.

[caption]
Володимир Данилюк в роботі[/caption]

***
Бажання стати майстром тату з’явилося, коли зробив собі свою першу татушку – партак, в 19 років. Потім змайстрував «самопальну» машинку із заточеною гітарною струною і пішов «у всі тяжкі».

Практикувався на собі, на друзях і на добровольцях, що охоче приносили свою шкіру «в жертву» в ім’я древнього мистецтва. Зрештою я зрозумів, що «самопал» і гелеві ручки – то не для мене. Що я хочу робити не «партаки» з дешевих каталогів, а насправді класні та якісні татуювання. Так я собі придбав перший набір для новачка і продовжив інтенсивно навчатись мистецтву татуювання.

Спочатку черпав інформацію з YouTube та з професійних форумів. Передивився, перечитав, переспілкувався з різними майстрам. Інформації добув багато − залишалося тільки втілювати її на практиці. Так склалося, що я потрапив на роботу в салон краси тату майстром. Це було приблизно 3 роки тому. Згодом, десь через півроку я почав працювати разом з Анною Рекретюк над відкриттям Комплексу Diamond, де працюю і зараз.



***
Зараз працюю в основному в таких техніках як: Old school, New school, Traditional, Neotraditional, Chicano, Dotwork. Але приходять до мене люди з малюнками і в стилях Blackwork, Trash Polka, Realism. Дуже люблю працювати в «олдскулі», «ньюскулі» і в різних проявах «традішинала» − татуюваннями в цих стилях захоплювався давно! Але стараюсь не зациклюватися і робити все, що мені припаде до душі. Щоправда, не люблю працювати в стилях Polynesia і старий добрий трайбл. Від трайбла взагалі відмовляюсь…



***
Потихеньку-помаленьку, коли є вільний час, малюю власні ескізи. Через те, що часто люди звертаються з одним і тим самим ескізом, знайденим в Інтернеті. А я, якщо таку татуху робив, то вдруге робити відмовляюсь. За ескіз окрема платня. Ціновий діапазон від 200 до 500-600 грн. Дивлячись, який об'єм роботи.



***
Вартість самого татуювання коливається від 20$ до 100$ за сеанс. Все залежить від розміру і складності. Для того, щоб точно знати скільки вартує татуювання, потрібно зв’язатись з майстром, показати малюнок, який бажаєте зробити (або замовити ескіз), вказати місце нанесення і приблизний розмір тату – тоді майстер може точно сказати, у скільки обійдеться це щастя.

Ціна у валюті обумовлені тим, що основні матеріали (голки, носики, тату пігменти і т. д.) закупляються відповідно до курсу долара. І це, не беручи до уваги такі дрібниці, як рукавиці, серветки, одноразові простирадла та багато інших дрібниць. Це все потрібно купувати і воно розходиться з шаленою швидкістю! Окрім цього потрібно заплатити за оренду приміщення, світло, воду і щоб ще хоч трохи заробити. Люди інколи мало про це задумуються і хочуть все майже дарма.



***
На сьогодні мені важко сказати, чи варто розрізняти тату за гендерною ознакою... Є, звичайно, такі «ванільні» малюнки, які на брутальному волохатому чоловічому тілі будуть виглядати безглуздо… Але практика показує, що більшість малюнків у різних стилях є однаково класні як для мужчин, так і для жінок. Про що хотів би ще сказати… Багато хто (особливо старше покоління або молодняк з консервативних сімей) вважає, що «забитий» хлопець чи мужчина – це вульгарно. Що на нормальну роботу не візьмуть, і що будуть на тебе тикати пальцями, мов би «зек такий-сякий», і що в старості буде негарно виглядати… От що я думаю: до того, як ми зістаримося, нас, забитих, буде мільярди. Та й в старості мало кого буде цікавити, як на ньому будуть виглядати тату. Бо все, що хвилюватиме – це як добратись до аптеки і не померти по дорозі туди (сміється − авт.)!

Молодий мужчина шикарно виглядає в класичному костюмі, а якщо в нього ще й є татухи – то він майже Бог! А доглянута дівчина з татуюваннями – ліпше, ніж Афродита.



***
Що ж до моди на татуювання… Раніше, як вийшов в прокат фільм «Від заходу до світанку» (реж. Роберт Родрігез, 1996 рік – авт.), всі одразу кинулись робити трайбли. Кілька років тому такий крутий чувак – Дуейн «Скала» Джонсон показався широкому загалу з шикарною татухою в стилі Полінезія. І що сталось? Правильно – ті, хто не встиг зробити трайбл, поперли робити полінезію! На мою думку, Полінезію чекає та сама участь, що і Трайбл. А от Олд Скул з 20-х років ХХ століття не втратив своєї популярності. Висновки робіть самі…



***
У мене в роботі є кілька невідступних правил: не роблю тату неповнолітнім без письмового дозволу одного з батьків написаним і підписаним в моїй присутності. Не роблю тату вагітним жінкам і матерям, які годують груддю. Не роблю тату людям в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.



***
Татуювання для мене не стільки ремесло чи спосіб заробітку, а й справа, яка приносить мені задоволення. В першу чергу я «ловлю кайф», коли зроблю якусь класну тату, коли клієнт виходить зі студії задоволений. Тому я працюю практично без вихідних вже протягом 2-х років. Звичайно виділяю собі пару днів, щоб відпочити з дружиною, відвідати батьків чи з друзями на рибалку дременути. Але це буває не часто.



***
Моя порада для тих, хто хоче зробити собі перше татуювання:

Правило №1: Виберіть хорошого майстра. Багато майстрів доступні в соцмережах. Пошукайте їх в групах, пабліках. Подивіться фото робіт. Задайте всі питання на тему татуювання, які вас цікавлять. Якщо майстер професіонал своєї справи, то дасть чіткі відповіді.



Правило №2: Якісне тату – дороге задоволення. Неможливо зробити його за 100 гривень – хіба що майстер вам проспорив!:) В першу чергу треба пам’ятати – скупий платить двічі.



Правило №3: Не нехтуйте правилами і рекомендаціями з догляду за татуюванням – корекція може також влетіти в копієчку.



Правило №4: Будьте ввічливими, вибирайте гарні та цікаві татуювання, тоді майстер може зробити їх зі знижкою.



Усім добра і побільше татушечок!:)







1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter