Луцьк радянський: підбірка кольорових світлин. ЧАСТИНА ДРУГА

15 січня 2018

Для багатьох лучан Луцьк в радянські роки - не більше, ніж картинки. Для кого же - спогади про молодість чи юність.

Світлини цього періоду опублікували у Facebook-спільноті Все буде Луцьк.

До вашої уваги - підбірка кольорових фотографій Луцька 1950-80-х років.

Нагадаємо, нещодавно ми показали серію чорно-білих фото.

ЛУЦЬК РАДЯНСЬКИЙ: ПІДБІРКА ЧОРНО-БІЛИХ СВІТЛИН. ПЕРША ЧАСТИНА+1
+29
-1

Коментарі

Дуже приємні спогади дитинства і юності

Виявляється, що радянський Луцьк виглядав краще ніж сучасний Луцький шанхай!!!

Цікаво! Гарні фото. Згідна з Шанхаєм :)
Зараз місто дуже забудоване

З задоволенням передивилась наше місто що так швидко розбудовується

Напевно багато людей, дивлячись ці світлини подумали як ми знищили колишню красоту в місті. Добудували балконів, сараїв, погребів.Всі нижні поверхи стали аптеками, перукарнями, магазинами, нотаріальними канторами!

а я звернув увагу на цілеспрямовану, грунтовну та всеохоплюючу комунізацію та русифікацію, яка була системною та пустила глибоке коріння.
А збільшення кількості магазинів, нотаріальних контор та аптек хіба не для вас?
Колись на все місто було лише пара аптек і десяток тролейбусів.
А якби розмістити тут фото сучасного міста, зроблені фахівцями, всі б ахнули, яким гарним стало місто порівняно з радянським минулим.

Комерціалізація і засмічення простору не краще. Місто було зелене, гармонійне і радісне.

Аптек було наполовину менше , але ціни у співвідношенні до зарплати були в 10 раз менші, тройбусів було біля сотні (зараз - 52) а ціна квитка - 4 копійки, безкоштовне житло від держави, а ще була набагато дешевша медицина, безкоштовна вища школа, яка до речі, дала спеціалістів, які зараз найкращі хірурги , філологи, артисти і т.і... А зараз все, все добре , ТІЛЬКИ ГРОШЕЙ НЕ МАЄ! То спитай у простого народу , що
їм важливіше: соціальна і майнова рівність при одній ненайкращій, погоджуюсь, ленінській партії і лозунгами всюди чи ТОТАЛЬНА БІДНІСТЬ при сотні партій і сотні олігархів і тотальній комерційній рекламі і суцільних нічних клубах та інших інфекціях сучасності1 А може ти сам - ОЛІГАРХ?

Шо ви несете? Куті переїли чи глузд втрачаєте з тих радісних спогадів про совочок?

Тролейбусів було біля 100 (зараз 52), ціна квитка - 4 копійки. Аптек було дійсно менше наполовину , але ціни на ліки у співвідношеннні до зарплати в 10 разів менші!

Тролейбусів було біля 100 (зараз 52), ціна квитка - 4 копійки. Аптек було дійсно менше наполовину , але ціни на ліки у співвідношеннні до зарплати в 10 разів менші!

Слава Богу, що совєцького союзу вже нема. Це все вже історія і місто розвивається.

до 1 золоті слова. А що жити сьогодні так як жили 40 років назад.

а в чому золото?
Ви мабуть забули результати цієї економіки... на книжках - десятки тисяч, а купити нічого не можна... машину - в чергу, квартири - черги десятиліттями стояли, вибір взуття, сорочок - шаленний був, аж пару штук...
Чи може хтось забув аркуши паперу з купонами на покупки в кінці 80-х??? Досі памятаю, як на тому листку були розграфленні купони на одяг, черевики, цукор... При тому навіть з ним треба було стояти кілометрову чергу...
Про кількість вбитих, заморених голодом українців цим режимом - взагалі не має слів...
За кусок рубльової ковбаси - це золотий час?

Це все було останніх 5 років союзу, але завдяки саме тим людям , які тепер стали олігархами і новою буржуазією, яка володіє теле і радіоканалами , які нас зомбують , що ми такі щасливі, що незалежні! Але чому за ці 26 рокків 5 мільйонів українців поїхали в інші краї а 5 міліонів просто вимерло?
Що побудувала Україна за ці роки - 1% від того, що отримала у спадок від союзу! У 1991 році ВВП України дорівнював ВВП Німечинни!

хіба 5? військовий комунізм, неп, голодомор, війна, голодомор, застій...

Тобі - 100 років! Перша половина існування СССР - справді суцільний жах! Але! Починаючи з 60 років - дуже непоганий час! Візьми статистику! Порозмовляй с простими роботягами( яким за 50 років) , які працювали на заводах і в селі! Попитай їх як вони порівнюють ці дві України!

до Васі - (в чому золото) 1 Це все вже історія і місто розвивається - розумно.
рубльова ковбаса і т.д.... згадайте ще за царя Гороха....

І що ви хочете сказати що погано жилося за СРСР??? Забули які вулиці чисті були??? А робота - якою всі були забезпечені?
Порівняйте чистоту вулиць на цих фотографіях і зараз. Смітники переповнені але ніхто те все не прибирає. А заводи які були на території Луцька, що з ними сталося. СРАКА, більше ніяким словом це не описати.

Сука, всіх совкодрочерів на Колиму, в ГУЛАГ і в луцьку тюрму 22 червня 1941 року. Коли ви вже здохнете всі, падлюки панаєхавші!

Наклацали 12 раз універмаг і прилеглу площу з різних ракурсів, по пару кадрів Облсовєта та ЗАГСу і літак. Ось і все "Совєтскоє веліколєпіє". Решту міста був суцільний мрак. Причому мрак був і в головах людей. А хто згадує УРСР з ностальгією, то це лише тому, що самі в ті часи були молодші.

Додати новий коментар