Луцьк привітний. «Ровер кафе»

24 жовтня 2015

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють там, де ми звикли їх бачити? Рубрика «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Цього разу розповімо вам про невеличкий заклад у спортивному стилі – «Ровер кафе», що на Соборності, 28. У червні цього року його відкрив Олег Кугаєвський разом із двома друзями. Кафе не важко знайти, оскільки біля нього базується величенька стоянка для велосипедів. Всередині закладу також підтримують велосипедну тематику: на стінах – ровери, на картинах – ровери, по телевізору – теж ровери (хоч іноді й роблять винятки на футбол). Такий стиль для закладу пан Олег вибрав через власне захоплення.

У «Ровер кафе» акцент роблять на домашню кухню: готують чебуреки, деруни, ковбаски, випічку. Також тут варять смачну каву. А от пиво та інший алкоголь наливають тільки тим, хто прийшов без ровера. Разом із директором у закладі позмінно працює 9 людей, тож знайомтеся: 

Іра, 19 років
Посада: офіціант
Стаж роботи: півтора роки
Хобі: фільми. 

 Іра, офіціантка Іра, офіціантка

Леся
Посада: бармен
Стаж роботи: 8 років
Хобі: велосипед. 

 Леся, бармен Леся, бармен

Наталя, 29 років
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 3 роки
Хобі: коли є малеча, на хобі часу нема.

 Наталя, адміністратор Наталя, адміністратор

Марія Яківна 
Посада: кухар
Стаж роботи: 17 років
Хобі: кулінарія, сауна, лижі, плавання, тихе полювання.

 Марія Яківна, кухар Марія Яківна, кухар

Автор рубрики: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

+1
-8
-1

Коментарі

Дуже приємне та затишне кафе з цікавою тематикою)! "Ровер кафе", РОЗВИВАЙСЯ ТА ВДОСКОНАЛЮЙСЯ!!!!! Бажаю Вам багато хороших клієнтів). УДАЧІ ;)

В однієї Марії Яківни є хоббі, респект таким Маріям Яківнам!

Класна кафеха! Але народ не хаває, хотілось би більше клієнтів для закладу!

Повісити велік на стіну - верх дизайну

Додати новий коментар