Луцьк привітний. Ресторанно-готельний комплекс «Зелений гай»

25 липня 2016

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють там, де ми звикли їх бачити? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Вже 10 років неподалік Луцька, у селі Копачівка, працює ресторанно-готельний комплекс «Зелений гай». На Волині він славиться смачною кухнею та якісним обслуговуванням. А ще це – затишний сховок для охочих відпочити від міського шуму. Готельно-ресторанний комплекс обирають для організації весіль, хрестин, днів народжень та інших святкувань кількістю гостей від 10 до 185. У теплі пори року діють, окрім банкетних зал, ще й літній майданчик та альтанки.


Власниця закладу каже, що в ресторан уже давно приїжджають з усіх куточків світу – були гості з Норвегії, Єгипту, Франції, Німеччини, Туреччини. Найбільшою популярністю серед страв користуються «перепілка на мангалі» та «ноги запечені» зі свинини, баранини чи телятини. Ці смаколики подає шеф-кухар особисто. Для молодят тут пропонують спеціальний номер, який надають безкоштовно. Оформлення весільного залу – бонус від закладу. Багато охочих організовують урочистий розпис в альтанках «Зеленого гаю». Ще однією популярною послугою ресторану є кейтеринг (обслуговування на виїзді). 


В ресторанно-готельному комплексі  працює близько 40 осіб. «Таблоїд Волині» побував у «Зеленому гаю» і пересвідчився, що персонал там дуже і дуже привітний. Отож, знайомтеся:

Максим, 29 років
Посада: бармен
Стаж роботи: 9 років
Хобі: футбол

 Максим Максим

Анатолій, 26 років
Посада: офіціант
Стаж роботи: 8 років
Хобі: баскетбол, футбол

 Анатолій Анатолій

Тетяна,
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 5 років (загальний – 20)
Хобі: вдосконалення кулінарних і професійних навичок

 Тетяна Тетяна

Юлія, 29 років
Посада: кондитер
Стаж роботи: 9 років
Хобі: вигадувати нові страви (особливо десерти), теніс

 Юлія Юлія

Іван, 26 років
Посада: шеф-кухар
Стаж роботи: 7 років
Хобі: програмування, іноземні мови

 Іван Іван

Інна, 37 років
Посада: сушеф
Стаж роботи: 15 років (9 – в «Зеленому гаю»)
Хобі: флористика, подорожі

 Інна Інна

Олександр, 32 роки
Посада: кухар мангалу
Стаж роботи: 13 років (7 – в «Зеленому гаю»)
Хобі: полювання

 Олександр Олександр

Тетяна, 29 років
Посада: адміністратор готелю
Стаж роботи: 10 років (1 – в «Зеленому гаю»)
Хобі: вишивання, кулінарія

 Тетяна Тетяна

+1
+1
-1

Коментарі

Ну там доволі непогано.
Але прохання , порадьте ще якісь заклади Для проведення весілля. А то знаю в Луцьку таких 4 "Зелений Гай", "Рестпарк", "Альтаміра", "Острів". Ще де є заклади такого типу , що мають вихід до природи.

А як Вам "Срібні лелеки" в цьому плані?

Нічого, але всі доузі-подружки святкували весілля там. Хочеться чогось нового

Тоді ще можливі варіанти: кафе "Зустріч", при виїзді з Луцька на вул. Ковельській і ще "Добра хата" (але то вже трохи за містом. В одному з сіл, що по Ковельській трасі не пригадаю назви). Ще далі, але вже по Володимирській трасі, ресторан "Замкова вежа" в селі Усичі. Ну це вже якщо в місті не зможете нічого знайти.

Додати новий коментар