Луцьк привітний. Кафе «Аліса»

02 березня 2017

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері діяльності? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Кафе «Аліса», що на проспекті Волі, 6, працює у Луцьку вже сім років. За цей час заклад став улюбленим для багатьох лучан, гостей міста й навіть іноземців. Як розповідає власниця закладу Світлана Потрапелюк, у кафе за роки роботи назбиралось з десяток родин, які усі сімейні свята відзначають саме тут: це – дні народження, весілля, хрестини, річниці шлюбу.

 Хоч заклад трошки віддалений від дороги, розташування – дуже зручне Хоч заклад трошки віддалений від дороги, розташування – дуже зручне

Завдяки зручному місцю розташування – кафе знаходиться у центрі міста – тут організовують презентації та навіть прес-конференції. Заклад готує смачні сніданки, обіди й вечері для делегацій та учасників різних громадських заходів. Єдина умова – попереднє замовлення та уточнення кількості гостей й меню.

 Завдяки Зайчику, навіть гості міста можуть легко знайти кафе Завдяки Зайчику, навіть гості міста можуть легко знайти кафе

У закладі працює три зали й одночасно тут може розміститись 50-70 людей. Зараз кафе ще більше посилює свою сімейну концепцію. Спеціально до 8 березня тут запроваджують акцію «-30% для кожної сімейної пари». Пропозиція діятиме на вечері у будні та у вихідні протягом дня.

 Тут буде комфортно, як великим компаніям... Тут буде комфортно, як великим компаніям...
 ...так і діловим партнерам чи закоханим парам ...так і діловим партнерам чи закоханим парам

Впродовж років однією з фірмових страв закладу залишаються чебуреки. Тут для їх виготовлення не використовують жодних заготовок, натомість беруть лише найсвіжіші продукти. Незабаром заклад запропонує для відвідувачів ще одну смачну й спокусливу пропозицію – запашні домашні пампушки з горнятком поживного бульйону лише за 12 гривень. Скоро цю пропозицію гості зможуть побачити на впізнаваному Зайчику, що запрошує до «Аліси».

А ще кафе «Аліса» соціально відповідальне: у закладі є меню адаптоване шрифтом Брайля. Тож навіть родини, у яких є незрячі чи люди, що погано бачать, можуть повноцінно відпочивати у закладі.

Щоб усім було комфортно і смачно, у закладі щоденно трудиться шестеро працівників. Отож, знайомтеся:
 
Світлана, 56 років
Посада: власниця та директор
Стаж роботи: 20 років
Хобі: зустрічати гостей


 
Христина, 25 років
Посада: бармен
Стаж роботи: 5 років
Хобі: література


 
Оксана, 36 років
Посада: бармен
Стаж роботи: 10 років
Хобі: кімнатні рослини


 
Максим, 18 років
Посада: офіціант
Стаж роботи: 3 місяці
Хобі: спорт


 
Тетяна, 47 років
Посада: кухар
Стаж роботи: 18 років
Хобі: шиття


 
Олена, 50 років
Посада: кухар
Стаж роботи: 20 років
Хобі: кулінарія, кросворди та сімейний відпочинок

+1
+4
-1

Коментарі

Дуже люблю тут відпочивати з своїми подругами ...

Дякую всім працівникам кафе «Аліса». Хочу вибачитися перед вами, що нагрузила вас своєю проблемою зі здоров"ям, і вам довелось змінити меню для мене однієї із екскурсійної групи 50 чоловік. Для мене це був просто шок, коли ви запропонували мені таку послугу!!! Я дуже вдячна вам за таке відношення. Бо зазвичай офіціанти і кухарі в інших кафе не звертають на це уваги і навіть брешуть про складові частини приготовлених ними страв, за що я потім розплачуюсь своїм здоров"ям...
Низький уклін вам за вашу людяність. Все було дуже смачно!!!! Як тільки потраплю в слідуючий раз до Луцька- я обов"язково завітаю до вашого кафе і розкажу про нього іншим!

Додати новий коментар