Луцьк привітний. Ірландський паб «Laphroaig»

26 січня 2016

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Ірландський паб «Laphroaig» працює у Луцьку на Київському майдані, 3 вже понад два роки. Тут витриманий тематичний інтер’єр, меблі для якого замовляли спеціально з Великобританії, та відповідна кухня. Однією із оригінальних та страв закладу є телятина «Guinness», що вже давно полюбилася постійним відвідувачам. Це – філе теляти, приготоване на грилі. Страву подають зі шпарагівкою, помідорами чилі та згущеним соусом на основі пива «Guinness». Телятина має дещо гіркуватий смак, однак гурмани пива замовляють цю страву постійно.

 Ірландський паб «Laphroaig» працює у Луцьку на Київському майдані, 3 вже понад два роки Ірландський паб «Laphroaig» працює у Луцьку на Київському майдані, 3 вже понад два роки
 У закладі витриманий тематичний інтер’єр У закладі витриманий тематичний інтер’єр

Щодо пивного асортименту, то найбільше він потішить цінителів ексклюзиву. В «айріш-пабі» пропонують більше десяти сортів пива з різних країн світу. Фішкою закладу вважається, звичайно ж, ірландське пиво, серед якого традиційні сорти ‒ «Guinness» (темне пиво) та «Kilkenny» (червоний ель). Серед закордонних виробників у закладі також представлене французьке пиво «Grimbergen» та чеське «Litovel». А справжньою гордістю у пабі «Laphroaig» вважають ексклюзивне темне пиво, яке вряди-годи доставляють прямо із Лондона, «London Black Cab». Воно густе й має виражений аромат добре просмаженого ячменю.

 Щодо пивного асортименту, то найбільше він потішить цінителів ексклюзиву. Щодо пивного асортименту, то найбільше він потішить цінителів ексклюзиву.
 Серед алкогольних напоїв – не лише пиво Серед алкогольних напоїв – не лише пиво

Аби гості пабу «Laphroaig» почувалися у закладі, як у дома тут позмінно працює 20 людей персоналі: шість офіціантів, два бармени, шість кухарів, дві техпрацівниці та два адміністратори. Отож, знайомтеся:
 
Олександр
Посада: офіціант
Стаж роботи: 3 місяці
Хобі: гітара, музика, мистецтво

 Олександр Олександр
 
Юлія
Посада: адміністратор
Стаж роботи: півтора року
Хобі: виховання доньки

 Юлія Юлія
 
Віталій
Посада: бармен
Стаж роботи: 6 років
Хобі: музика, спорт, відпочинок

 Віталій Віталій

Яна
Посада: офіціантка
Стаж роботи: 2 роки
Хобі: детективи, хореографія

 Яна Яна

+1
-4
-1

Коментарі

БОЖЕСТВЕНА з власною атмосферою і оригінальністю місцина!!!!!! люблю там бувати

Смачне сало їли з Людмилою Махновець!

Блін, ну як вимовити назву?
"Куди йдем на пиво?" - "В Лапхроайг... тобто в Лап.. Лапруа... " ....

кажіть "айріш паб", мені теж так легше ))))

КОЛЯ може це вона тебе зловила і перла))

назва "ЛАФРОЙГ"
А ще хочеться побажати одного . Коли не зайду, адміністратор Юлія в тій курточц :і зимою,весною та осінню....( добре хоч не літом) .Та зніми ти ту курточку ,одягни плаття чи кофтину... Завжди в тій курточці)))) жесть!!!!

Я вже рік в тих самих трусах ходжу. Це вам не заважає? Що я зроблю що вони в мене щасливі!

Юля нам про труси знати не обов'язково, а от зовнішній вигляд адміністратора -це візитівка закладу. Бля, в одних трусах рік.... треба сказати власникам, хай задумаються))

Добрый вечер! Девочки хватит уже писать от моего имени и обсуждать мою куртку и трусы.... Лутше займитесь своей личной жизнью.....а не сидите здесь и лейте д.....мо на людей ..... С уважением администратор Ирландского паба ,,Лафройг,, P.s жизнь коротка....... занимайтесь личной ,а не чужой !!!!

ну коричневі труси - це вже перебор. Хоча б раз в місяць міняли...

Додати новий коментар