Луцьк привітний. Адреналін Сіті

05 лютого 2016

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

На запитання, де в Луцьку відпочити із сім'єю, гарно погуляти з компанією друзів чи коханою людиною, можете сміливо радити спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті», за адресою вул. Карбишева, 1. Не прогадаєте, адже «Адреналін» - це більше 100 000 м. кв унікальної території розваг, від кіно і більярду до спортивних міні-турнірів і дитячих атракціонів.

Заглянувши в «Адреналін», головне не загубитися в пропозиціях і обрати розваги собі до смаку. А «Таблоїд Волині» та привітний персонал закладу спробують вам у цьому допомогти.
 
Цінителям мистецтва до смаку припаде візит до Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра». Тут презентовано яскраві творчі здобутки мистецької культури XX століття, відбуваються презентації колекцій провідних музеїв України та приватних збірок, майстер-класи для дітей та дорослих з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва,  можна придбати картини та репродукції.
 
Анжела, 21
Посада: менеджер зв’язків з громадськістю, організатор арт-заходів
Стаж роботи: 1 рік
Хобі: туризм
 
 Анжела Анжела

«Музей технічного прогресу» - єдиний у своєму роді в Україні Музей, де зібрано приклади технічного прогресу, починаючи з найпростіших пристосувань первісних часів  і до сьогодення (понад 1000 експонатів).
 
Андрій, 25
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 3 роки
Хобі: ремонт техніки, біологія
 
 Андрій Андрій

У кінокомплексі "Адреналін" можна переглянути стрічки у 2D і 3D-форматах.
 
Сергій
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 1,5 роки
Хобі: програмування

 Сергій Сергій
 
Любителі екстримальних вражень оцінять 5D-атракціон, в якому звичайний перегляд фільму перетворюється у надзвичайну пригоду.
 
Сергій, 26
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 6 міс.
Хобі: автомобілі
 
   Сергій Сергій
 
Доброзичливі спортивні адміністратори комплексу «Арена спорт» мотивуватимуть і вас до активного відпочинку: міні-футбол, великий та настільний теніс, бадмінтон, стрітбол і волейбол, тренажерний зал, роледром.
 
Дмитро, 25
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 4 роки
Хобі: футбол

 Дмитро Дмитро
 Час для командних ігор Час для командних ігор
 
Різними видами єдиноборств, танцями і фітнесом пропонують займатися у школі-студії «Формула здоров’я».
 
Дмитро, 21
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 1,5 року
Хобі: футбол


 
Перший у Луцьку картинг-центр «Адреналін», найдовша крита траса у Західній Україні (600 м), не лишить байдужими ні дорослих, ні дітей.

Юрій, 25
Посада: слюсар
Стаж роботи: 2 роки
Хобі: полювання
 
 Юрій Юрій

Ділові зустрічі, корпоративи та бенкети організують на найвищому рівні у авангардному арт-кафе з інтер’єром в стилі арт-хаус «Стоп-кадр». Приміщення вміщає до 350 осіб для проведення бенкету і 500 для фуршету. У меню представлені страви з кухонь різних народів світу - страви національної кухні, фірмові волинські страви, найкращі страви європейських та східних кухонь.
 
Ірина, 21
Посада: офіціант
Стаж роботи: 1, 9 року
Хобі: Музика, туризм, ресторанна справа

 Ірина Ірина
 
Тетяна, 20
Посада: офіціант
Стаж роботи: 1 рік
Хобі: спів
 
 Тетяна Тетяна
 
Якщо вам від 3 до 16 років відвідайте, парк розваг «Кенгуру». Тут і батут-павук (4 рівні), весела гірка висотою до 10 метрів, скеледроми, дитяче кафе «Кенгуру», тир, angry Birds, дитячий автодром.
 
Дмитро, 19
Посада: інструктор
Стаж роботи: 1, 5 року
Хобі: альпінізм

 Дмитро Дмитро
 Парк розваг Парк розваг "Кенгуру"
 Маятник Фуко Маятник Фуко
 Дитячий автодром Дитячий автодром

Для найменшеньких відвідувачів діє дитячий ігровий центр «Лімпопо» - місце здійснення дитячих мрій.
 
Оксана, 27
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 1,5 року
Хобі: спів, мандрівки

 Оксана Оксана
 Весело, безпечно, безтурботно Весело, безпечно, безтурботно
 
10 доріжок для дорослих та доріжки для дитячого боулінгу, танц-пол із сучасним ігровим обладнанням, зала ігрових автоматів, спорт-бар «Кегля» - усе для приємного часопроводження у боулінг-клубі «Адреналін».
 
Оксана, 23
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 4 роки
Хобі: бісероплетіння
 
 Оксана Оксана

У спорт-барі «10 дерунів» розміщено найбільший в Луцьку 4-метровий екран з 6-ма додатковими моніторами для перегляду найгарячіших спортивних подій.
 
Тарас, 23
Посада: бармен
Стаж роботи: 5 років
Хобі: музика

 Тарас Тарас
 
Справжній чоловічий відпочинок гарантовано у більярдному клубі «Адреналін». Для вас працюють 7 столів для російського більярду та 1 для гри в «Американку».
 
Анна, 26
Посада: бармен
Стаж роботи: 7 років
Хобі: малювання, танці
 
 Анна Анна

Організувати собі відпочинок на свіжому повітрі з шашликами та рибалкою можна у комплексі «Гарнізон»  - барі, оформленому у міліарному стилі. Комплекс складається зі «Штабу» та 10 спеціально облаштованих бліндажів.
 
Інна, 27
Посада: бармен
Стаж роботи: 6 років
Хобі: спорт

 Інна Інна

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

+1
+4
-1

Коментарі

Дуже хороші працівники в Кенгуру. Святкуали там день народження доньки - я дітей навіть не бачила, за всім стежили аніматори, все організовували... Велике дякую!

А галаскокова мудака вже поперли?

А Голоскоков зараз знаходиться в ЗСУ.Та на відміну від тебе МУДАКА не пише всякий непотріб на людей,а робить чоловічу справу.Після його повернення. в тебе чудо буде унікальна можливість сказати свої слова йому в лице.Дуже хочу це почути ,а потім побачити,,,

Не бачу адміністратора Лімпопо, Андрія
Один з кращих знавців своєї справи.

Там крім адміністраторів ще хтось працює?

Какая зар.плата у хлопцев, Инна приезжай в Калининград.

Молоді, приємні люди. Любо глянути.

Додати новий коментар