Лучанам розповіли, чому ІТ-шником бути престижно

10 Червня 2016
Працювати в ІТ-сфері не тільки прибутково, а й цікаво, адже спеціаліст може сам керувати своїми доходами та виконувати замовлення віддалено.
Комп’ютерна академія «ШАГ» продовжує розповідати лучанам, чому варто покинути все і піти працювати у сферу інформаційних технологій. День відкритих дверей у навчальному закладі провели викладачі академії у суботу, 4 червня.

Викладач академії Наталя Слюсаревська розповіла, що в сучасному світі немає жодної галузі, яка могла б працювати без підтримки ІТ-спеціалістів. Тому у цій сфері важливо бути професіоналом.

Доходи у ІТ-шників ростуть з досвідом і працівник сам контролює їх рівень. Адже може брати більше замовлень, або ж відмовлятися від них. Окрім того, великим плюсом є те, що можна працювати віддалено з будь-якого куточку світу.

«Один письменник сказав: «Людині потрібно три речі – кохання, улюблена справа та можливість подорожувати». З коханням кожен розбереться самостійно, а решту академія гарантує», – зазначила Наталя Слюсаревська.

Спеціаліст розповіла, що є кілька шляхів, аби стати ІТ-спеціалістом. Перший – самоосвіта. Проте Наталя Слюсаревська стверджує, що на це піде занадто багато часу, та й без порад професіоналів буде не легко. Університет також не може дати усіх необхідних знань, бо часто інформація, яку дають викладачі, може бути застарілою.

Хорошим варіантом є особистий наставник, проте хороший спеціаліст не завжди захоче ділитися своїми секретами. І найкращим способом здобуття знань є спеціалізовані курси, які може запропонувати Академія ШАГ.

«Ця сфера є популярною і за нею майбутнє. Тут потрібно постійно вдосконалюватися. Якщо ви ніколи не говорите, що все знєте на 100%, то ви класний спеціаліст», – зазначила викладач.

Ще один зі спеціалістів Академії Микола Лінчук розповів, як правильно обрати навчальний заклад. Він повідомив, що технології дуже швидко змінюються і вивчати потрібно те, що є актуальним зараз і буде актуальним у майбутньому. Крім того важливо, щоб викладачі були відносно молодими, бо старше покоління може і не знати усіх тонкощів сучасних технологій.

Директор луцької філії академії «ШАГ» Інна Кондратюк зауважила, що ШАГ вважається найкращим освітнім закладом в Україні. Академія представлена у 16 країнах світу. Окрім того вона є партнером CISKO, MIСROSOFT та AUTODESK.

Студенти академії працюють у 36 країнах світу, а більшість із них розпочинає роботу вже після першого року навчання. Також вона зауважила, що на навчання можуть записуватися не тільки дорослі. Для дітей у академії є школа, а літом працюватиме табір.
















0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter