Лучан вчили боротися з хакерами

04 Квітня 2016
У комп’ютерній академії ШАГ розповіли про різновиди комп’ютерних атак, важливість антивірусних програм та про те, як підібрати надійний пароль.

Комп’ютерна академія ШАГ продовжує ознайомлювати лучан з особливостями ІТ-технологій. На черговому майстер-класі «Антихакер» їм розказували про те, як захистити свою інформацію, пише Район.Луцьк.

Майстер-клас для присутніх провів завідувач кафедри мережевих технологій та системного адміністрування Олександр Лінчук.

Зокрема він ознайомив з етапами злому певної системи, перший з яких – пошук жертви. Він розповів, що атаки на систему можуть бути зовнішніми та внутрішніми (їх варто остерігатися найбільше).Для того, аби убезпечити себе від злому особливу увагу варто звертати на пароль.

«Як показує практика, більшість користувачів мають один пароль на всі випадки життя. І, як правило він короткий, щоб не дай бог не забути», – зазначив спеціаліст.

Він стверджує, що створювати пароль варто використовуючи букви та цифри.

«Не дарма багато сайтів вимагає криптостійкий пароль. Той пароль, який має 8 символів буде зламуватися 1,5-2 роки. І за цей час а ви його зможете змінити кілька разів», – зауважив Олександр Лінчук.

Крім того, пароль не повинен містити особистої інформації – день народження, ім’я та інші власні данні використовувати не варто. А міняючи його раз у два тижні, ви будь-якого хакера заженете у глухий кут.Також, важливо, за словами спеціаліста, аби на комп’ютері була встановлена програма для блокування реклами та антивірус.

Кожен з учасників майстер-класу матиме можливість отримати 10% знижку на перший платіж за навчання в академії ШАГ.

Нагадаємо, що на навчання до Комп’ютерної Академії запрошують дорослих та дітей, адже більш як 70% ІТ-спеціалістів вважають свою професію престижною.0

Читати ще

Коментарі

Львовскє ІТ

Рівень призентації нище

Вася

Я думаю теоретично вас

Вася

Назва взагалі космічна (

оля

допотопщина

Додати новий коментар