​​Літальні апарати, басейни та 150 тисяч банок шоколаду – ідеальний розважальний заклад для дітей

27 Серпня 2016
Діти – найбільш об’єктивні та неупереджені судді, які люблять розваги понад усе на світі. Хто, як не вони, мають знати, які найновіші види активного дозвілля варто спробувати та яким має бути найкраще місце для відпочинку та розваг.

Відповіді на ці та інші запитання спробували віднайти юні лучани під час участі у проекті «Маленькі дрімери», що відбувався у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» з 23 по 26 серпня.

Суть задуму в тому, щоб десять дітей від 8 до 13 років отримали унікальну нагоду побувати в «Адреналін Сіті» та через ігри і завдання розказати, які нові забави у розважальному центрі вони хотіли б побачити.

«Дуже помітно, що ми живемо в іншому столітті, ері прогресу, адже найчастіше діти мріють про якісь технологічні відкриття, їм подобається проводити дослідження, щоб знати значно більше. Проект мав на меті побачити, наскільки комфортно дітям у цьому розважальному комплексі, чи рекомендували б вони відпочинок тут своїм друзям та які нові розваги хотіли б впровадити», – розповіла керівник проекту «Маленькі дрімери», корпоративний секретар «VolWestGroup» Ольга Савченюк.



Першого дня під час роботи у фокус-групі діти розповіли, які центри розваг вони відвідували та які атракціони їм найбільше сподобалися і запам'яталися. Група працювала під керівництвом тренера-психолога Марини Пахачук. Як з'ясувалось під час дослідження, сучасні діти із рухливих ігор найбільше полюбляють кататися на роликах, сігвеях, велосипедах, скейтах, серед інтелектуальних розваг – ігри у віртуальну реальність, 5D атракціони, дзеркальний лабіринт та, безперечно, різноманітні комп'ютерні «стріляли» та найновіші версії мегапопулярної гри «GTA».

Наступна зустріч маленьких мрійників була дуже творчою, покликаною через найбільш фантастичні дитячі бажання побачити їхні справжні зацікавлення у розвагах.

«Це своєрідна дитяча бізнес-школа, що допомагає нам краще зрозуміти їхні потреби та бажання, які потім хочемо втілити у життя. Учасників відбирали на конкурсній основі через он-лайн анкетування, шукали найбільш креативних дітей, і справді таких знайшли. Їхні ідеї просто вражають, багато з них розповіли, що хотіли б відвідати майстер-класи з фізики та хімії, дізнатися, який шлях у травній системі людини проходить печиво та зрозуміти будову різних механічних машин», – ділиться Анна Пахольчук, співорганізатор проекту та голова ВОБО «Радість дитинства».

На домашнє завдання діти підготували ідеальну, на їхню думку, рекламу «Адреналін Сіті». Ідей було безліч, усі дуже різні, але однаково цікаві, і хто знає, можливо, саме дитяче мислення допоможе в майбутньому рекламістам закладу створити щось яскраве і неповторне.
Окрім цього, дітей розділили на команди та запропонували створити концепцію святкування ідеального дня народження у розважальному закладі.



Як з’ясувалося, серед анімаційних героїв на святі діти найчастіше хочуть бачити персонажів мультфільмів «Губка Боб», «Angrybirds» та «Свинка Пеппа». Серед розваг діти обирають батути, лабіринти, квест-кімнати, активні ігри на скеледромі, американські гірки та хованки.

Також, перша команда запропонувала ескіз торта у жовто-блакитних кольорах і з червоним серцем, що мало демонструвати їхню любов до України. Учасники другої команди представили два торти – п’ятиметровий торт із сотнею свічок та яблучною, кавуновою, м’ятною, банановою та «супертанковий тортик» з полуницею та шипучкою, смак якого просто вибухав би у роті.

Найсмачнішою їжею на дитячих святах учасники команд вважають бургери, піцу, суші, пасту, салати «Цезар» та «Грецький». Серед напоїв найчастіше обирають соки та солодку газовану воду.

Після представлення своїх грандіозних проектів настав час у дружньому колі помріяти про те, яким міг би стати «Адреналін Сіті» через п’ять років.

Дехто уявляє собі, що через кілька років технічний прогрес дасть змогу діставатися у розважальні центри на літальних апаратах, на території закладу розмістяться 150 тисяч банок шоколаду, «Адреналін Сіті» матиме нескінченну кількість поверхів, і кожного разу буде змога відкривати щось нове, переходячи на інший рівень. Хтось мріє про цілком реальні, але такі приємні речі, як басейн із шезлонгами, аквапарк та велетенські американські гірки. А деякі діти бачать «Адреналін Сіті» як старий закинутий парк із фільмами жахів, монстрами, квестом у темній кімнаті із зав’язаними очима та підлогою, що провалюється.



Мріють, також, що в «Адреналіні» відкриють школу, і замість нудних занять можна буде долати свої страхи, дізнаватися щось нове та розважатися і в будні, і у вихідні. Серед креативних ідей – створення кімнати відпочинку для своїх втомлених і завжди зайнятих матусь та розроблення спеціальних атракціонів для розваг літніх людей.

Психолог Пахачук Марина пояснює, що для сприянню процесу соціалізації важливо поєднувати в одній групі дітей різного віку та типу темпераменту, аби кожен із них зміг взяти від інших щось дуже важливо.

«Кожна дитина – це цілий неповторний світ. Маленькі діти – безпосередні, незаангажовані, вони легше діляться ідеями та фантазіями, старші вже думають, як усі ці мрії зробити більш реальними, а підлітки дають таку собі здорову порцію критики, яка теж безумовно потрібна для ефективності всього задуму» , – пояснює Марина.

Дослідницький проект «Маленькі дрімери» реалізований у рамках корпоративної соціальної відповідальності інвестиційної компанії «VolWestGroup».




























Наступного разу мрійники завітають у магазин «Наш край», щоб спробувати себе у ролі продавців, навчитися складати кошик корисних продуктів та доцільно витрачати кошти.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter