Ліхтар Терентій запрошує на кавер-читання

15 Березня 2017
Одна з вже традиційних щомісячних зустрічей молодих митців Луцька відбудеться цієї суботи. Цього разу Ліхтар Терентій збере під своїм світлом прихильників літературного та музичного каверу.

«Ліхтар» – це мистецький захід, спрямований на розвиток митців-початківців. Це своєрідна платформа для молодих авторів, на якій вони можуть показати себе, отримати першу критику та опанувати мистецтво публічних виступів.

«Попередній захід показав нам, що ми на правильному шляху і все більше і більше молодих авторів долучаються до Терентієвої тусовки. Цей «Ліхтар» буде вечором каверів: і музичних, і літературних. Має бути цікаво», – анонсує модератор заходу Дмитро Цюпа.

Щоразу аудиторія «Ліхтаря» розширюється. Поетка Юлія Гаранчевська відвідала уже кілька зустрічей, і з нетерпінням чекає цієї.

«Я в захваті від музично-літературного заходу «Ліхтар»! Дуже давно шукала подібні заходи, адже в наш час молодим авторам важко заявити про себе. Мені подобається виступати на заході, слухати інших, знайомитись, ділитися враженнями. Особисто для мене це величезний крок, можливість поділитись своїм баченням світу і бути почутою, адже є люди, яким справді це цікаво», – каже дівчина.

Зустріч відбудеться 18 березня у кафе «Давня казка» (вул. Драгоманова, 23). Початок – о 19.00. Організатор заходу – мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Квитки можна придбати за посиланням.

0

Читати ще

Коментарі

Хочу прийти

Це тільки мені здається, що

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter