Компанія «ТЕРЕМНО» приймала виїзний модуль MBA Києво-могилянської бізнес школи

18 жовтня 2017

12-14 жовтня компанія «ТЕРЕМНО» стала майданчиком для виїзного модулю MBA Києво-могилянської бізнес школи. 
 
«Executive MBA kmbs» – це програма для топ-менеджерів, що прагнуть розвивати себе, організації, у яких працюють. Навчання спрямоване на персональне та професійне зростання учасника як управлінця для забезпечення якісного стрибка у розвитку його компанії.


Учасники модулю MBA спільно із командою «ТЕРЕМНО»  вивчали національні та локальні тренди ринку кондитерських та хлібобулочних виробів, знайомилися із найкращими практиками іноземних підприємств, лідерів у цих галузях та працювали над стратегією підприємства.
 

Для кращого розуміння культурного та бізнес-середовища, в якому функціонує компанія, в рамках модулю відбулися зустрічі з представником голови Волинської ОДА, ректором Волинської Православної Богословської Академії, а також – із відомими волинськими письменниками Володимиром Лисом і його дружиною – Надією Гуменюк.

Слід зауважити, що зазвичай такі виїзні модулі відбуваються на іноземних підприємствах, тому робота пліч-о-пліч із найкращими приносить чималі результати і дозволяє подивитися по-іншому на звичні речі, а отже відкрити нові горизонти. 

Результатами триденного інтенсивну стали презентації учасників, в яких вони пропонували шляхи розвитку бізнесу для виходу на нові рівні.
 На згадку про  цю, дісно знічну подію, команда kmbs презентувала добірку світових бестселерів у бібліотеку ТЕРЕМНО таких як «Триб» Мирослада Дочинця, «Джерело» Айн Ренд, та «Alibaba» Дункана  Кларка. Ці книги  стали гарним доповненням у корпоративній бібліотеці. 

 

+1
+5
-1

Додати новий коментар