«Коля працює, а Петя мріє»: яка реклама викликала ажіотаж у луцьких студентів

18 травня 2017

17 травня у Луцькому палаці учнівської молоді  відбувся PROFIT DAY, на якому провідні роботодавці знайомили студентів з умовами праці та перспективами росту на своїх підприємствах.
 
«Модерн-експо», «Вілія», «Теремно хліб» - далеко не не повний перелік тих, хто брав участь у заході. Помітно було, що найбільше студентів зібралося біля стендів “Кромберг енд Шуберт”. Молоді люди активно обговорювали комікси.
 
У розмовах студентів звучали жарти типу: «Хочу бути, як Коля і заробляти вісім тисяч».
 
Коля – герой коміксів, які представила компанія на заході. Комікси розповідають історію двох студентів: Петі та Колі. Петя вчиться на стаціонарі та  не знає, де ж взяти гроші, щоб запросити дівчину в кіно. А Коля, теж студент, завзято працює в компанії, отримує заробітну плату 8000 гривень (цифра, вказана у коміксі) і їде у закордонне відрядження.


 
Доволі сміливий рекламний хід від великої компанії.
 
PR-менеджер «Кромберг енд  Шуберт Луцьк» Тетяна Сомова розповіла:
 
– Ми не шукаємо “робочу силу”, ми запрошуємо до команди людей,котрих захопить наша ідея, котрі відповідатимуть нам по духу і прагнуть вчитися і розвиватися. Ми шукаємо інтелектуалів та прагматиків і, працюючи над рекламою, розраховуємо саме на таку цільову аудиторію. Тому банальні месседжі у стилі “йди до нас, в нас хороша зарплата і довіз до роботи” - не наш стиль. Хороша зарплата - це “маст-хев” для сучасного роботодавця, те, що само собою зрозуміло, тому ми пропагуємо ідею. У нас рівні можливості для всіх і кар’єрний ріст залежить від працьовитості, активності, бажання працювати. Саме це ми розповідаємо у коміксах. У нас молода людина може зробити сама себе, тому Коля з коміксів - не вигаданий персонаж, а збірний образ типового героя “Кромберг енд Шуберт”. 

Комікси – не єдина рекламна продукція від “Кромбергу”, що викликала жвавий інтерес на події. Підприємство також представило кар’єрограму - стенд, де наочно продемонстровано, ким може стати працівник, стартувавши з виробництва. Поруч “Історії успіху” - банер з фото і цитати керівників відділів компанії. Всі вони починали з виробництва.
 
– У нас така політика, що всі керівники – вихідці з виробництва. Серед них є філологи за освітою, психологи, професійні спорстмени. Головне – особисті якості, проактивність, бажання росту. Наш головний девіз – “Нуль помилок”. Ми працюємо з найкращими: наші клієнти – автобренди світового класу. Тому і до команди ми запрошуємо найкращих, тих, хто хоче розвиватися, саме їм ми адресуємо наші месседжі та ідеї, - каже керівник HR-відділу підприємства Марина Кущенко. 
 

+1
+5
-1