Інсайд: як у Луцьку роблять бруківку

09 лютого 2015

У північній частині Луцька відновлюють колись потужне промислове серце міста. Одне з підприємств, яке розгорнуло тут виробництво, ТзОВ "Бетон Брук Сервіс" (далі - "ББС").  Воно працює з 2007 року. Його продукція - бруківка, бордюри, блоки та дашки для паркану, водовідливи, тощо.

"Таблоїд Волині" відвідав підприємство, аби розповісти та показати читачам, як створюється готова продукція, яку купуватимуть клієнти.

Розташоване воно на вулиці Індустріальній і людина, яка вперше в Луцьку, відразу туди не потрапить. Найліпше їхати від комплексу "Адреналін Сіті", по Наливайка і заїжджати в перший поворот направо.

Територія підприємства огороджена парканом і має два в'їзди. Один з них переважно використовують для ввезення сировини, іншим заїжджають клієнти і саме через нього ми потрапили на "ББС".

Перше, що ми побачили - будівля охорони. Далі стоїть приміщення, в якому працюють менеджери: вони відпускають товар та оформляють необхідні документи.  Також поруч знаходиться  виставка зі  всіма зразками продукції, яку виробляє та реалізовує підприємство .

 Будівля охорони Будівля охорони

 Офіс менеджерів Офіс менеджерів

 Виставка Виставка

Щоб побачити, як створюється бруківка, довелося перейти  до "вантажних" воріт. Тут розташований склад з необхідними для виробництва матеріалами (пісок, щебінь  різних фракцій).

Виробництво розпочинається з просіювання піску на спеціальній установці під назвою «Віброгрохот», де відсіюють камінці.

Наступний етап – підвезення матеріалів на бетонозмішувальний вузол, на якому працює  лише одна людина, оператор, який задає програму (в яких порціях і скільки часу мішати сировину) та слідкує за процесом.

Опісля бетон подається по конвеєру в бункер формовочної лінії. Тут теж залежно від введеної програми починається створення виробів. Ми спостерігали за "народженням" бруківки. Цей процес теж автоматизований, тому тут задіяна тільки одна людина. Працівник слідкує за тим, як пристрій розсипає бетон по формах, а потім пресує його.  

Пресована у спеціальних формах бруківка виїжджає по конвеєру  на піддони, які стоять в кінці лінії, після чого їх перевозять в спеціальну камеру.

Тут бруківка дозріває. Як пояснив директор "ББС" Сергій Стрихарчук, в процесі виробництва бруківки  для подальшого застигання  виробів в нею додають спеціальні речовини, які виділяють тепло. Влітку зайти в це приміщення після того, як сира бруківка переночує в камері, майже неможливо через високу температуру повітря.

До слова,  працюючи на повну потужність, за добу "ББС" може виготовити до 600 квадратних метрів продукції.

Опісля того, як бруківка висохне,  вона фасується на піддони, обмотується спеціальною плівкою  та перевозиться спеціальною технікою на склад.

З кожної партії продукції "ББС" беруть зразки та передають на перевірку в лабораторію. Вироби, які пройшли перевірку, отримують відповідні документи. Наявність цих документів - це один з стандартів підприємства, які гарантують якість придбаної клієнтами продукції. 

Треба додати, що "ББС" - підприємство "замкнутого циклу", бо, крім виробництва, воно також виконує роботи на замовлення по укладанню бруківки  різними узорами на бажання замовника та ще й з доставою товару замовнику.

+1
-11
-1

Коментарі

Скільки коштує 1 кв.м. самої дешевої бруківки?

Наш портал о недвижимости без дилеров открыт специально для тех оформить сделку купли-продажи недвижимости в Ростове-на-Дону. [url=http://rostov.gid-estate.ru/]бесплатные сайты объявлений в ростове на дону[/url]
. Наша бесплатная доска объявлений в Ростове-на-Дону размещает информацию по продаже и аренде офисов и домов, информацию о строительных застройщиках и банках, агентствах по недвижимости. У нас можно абсолютно бесплатно повесить объявление о аренде.

Посетив наш портал, в каталоге которого имеется уже более сорока тысяч квартир, можно приобрести, продать или снять в аренду разную недвижимость, узнать, как правильно приобрести квартиру и как без труда [url=http://rostov.gid-estate.ru/]объявления недвижимости[/url]
продать жильё в Ростове-на-Дону.

Процесс регистрации на портале займёт пару минут, как для агентств, так и для владельцев жилья. [url=http://rostov.gid-estate.ru/uchastki/]участок купить[/url]
. Профессиональный анализ свежих предложений на доске объявлений позволит поискать разнообразные варианты по районам города, цене и сделать грамотный выбор апартаментов.

У нас печатаются самые свежие объявления о продаже/покупке жилья по территории Ростовской области. Купить или взять в аренду квартиру на Gid-Estate очень легко. У нас имеются горячие предложения с фотографиями и описаниями жилья и домов. [url=http://rostov.gid-estate.ru/doma/?city_alias=bataysk]продажа домов в батайске с фото на от собственника[/url]
. Каталог объявлений для комфорта разделён по видам услуг и недвижимости.

Найгірша якість бетонних виробів у Луцьку. Через півроку,як поклав бруківку почала стиратися фарба у кольорової. а чого варті завсклад і строжі

Додати новий коментар