Хлопчик, якого покинули у луцькій лікарні, стає на ноги у новій сім’ї

Джерело: Facebook
10 жовтня 2017

Маленький Максим Братчук, якого двомісячним немовлям матір залишила в пологовому будинку, встиг стати рідним усім лучанам, які переймалися його долею та стежили за цією сумною історією.

На щастя, допомогти та врятувати в сімейному колі дитинча зголосилися у родині віце-президента Всесвітнього Альянсу пауерліфтингу, засновника Європейського союзу пауерліфтингу, майстра спорту міжнародного класу Вадима Коцаги.

Тож у новій родині малюк вчиться говорити, самостійно їсти і навіть стояти. Світлинами усміхненого Максимка у соцмережах діляться його батьки. 

«Мудрували - мудрували. Вертикалізатор нам ще великий, але потрібно якось по трішки приймати вертикальне положення. Ось дружина і придумала, як вертикалізуватись», - написав у Facebook-спільноті "Допомога Братчук Максимчику" батько Вадим Коцага.



Нагадаємо, про Максимка, якого двомісячним немовлям матір залишила в пологовому, волиняни дізналися зі ЗМІ на початку січня 2017-го. У хлопчика були паралізовані ніжки, йому потрібно робити кілька складних операцій. 

На щастя, допомогти та врятувати в сімейному колі дитинчатко зголосилося подружжя Вадима та Олени з Луцька, яке вже виховує своїх чотирьох дітей. Тобто, взятий під опіку Максимко – п’ята дитина в родині. 

«Ми з Оленою без вагань вирішили забрати Максимка до сім’ї, бо він залишився беззахисним. Отак возили його з дитбудинку до лікарні й навпаки – прогресу ніякого. Коли ж ми почали ним займатися – він ожив, почав голову тримати і навіть сидіти, посміхатися, пляшечку з молоком тримати, відгукуватися на всі прохання. І тепер ми з дружиною зробимо все можливе, щоб хлопчик ходив», – розповідав глава родини Вадим Коцага.

 

+1
+14
-1

Коментарі

Тільки глибока повага таким людям як Вадим та Олена Коцаги! Ви молодці!

Додати новий коментар