Готівка, земельні ділянки, маєтки родичів: що мають ректори найбільших вишів Волині

21 Вересня 2017
Хто із ректорів двох найбільших вишів Волині має майже мільйон гривень готівки?

Великі земельні ділянки та маєтки родичів керманичів університетів Волині, про це та інше - у матеріалі Сайту громадської журналістики.

Ректор Луцького НТУ – Савчук Петро Петрович

У 2015 році Петро Савчук очолив посаду ректора Луцького національного технічного університету.

У своїй декларації за 2016 рік Савчук Петро в розділі про членів сім’ї вказав дружину – Савчук Людмилу, та доньку Савчук Вікторію.

Ректор ЛНТУ немає власної нерухомості, про те його дружина Людмила Савчук є власницею земельної ділянки у Луцьку, площею 736 метрів квадратних, та житловим будинком, який знаходиться у Луцьку. Площа будинку становить 245,1 метрів квадратних. Вартість будинку та земельної ділянки на момент набуття права власності не вказано. Своєю нерухомістю Людмила Саввчук володіє з 1 січня 2011 року.

Сім’я Савчуків згідно декларації не володіє транспортними засобами, або ж іншим цінним рухомим майном, а також не мають цінних паперів, корпоративних прав, чи нематеріальних активів.

Ректор ЛНТУ в минулому році отримав 208 тисяч 852 гривні зарплати. Також Савчук Петроотримував гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим договором, які отримав у Католицькому університеті Левану – 38 724 гривні.

Савчук Людмила за основним місцем роботи (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) отримала зарплату у розмірі 75 239 гривень, та отримувала зарплату за сумісництвом (Луцький національний технічний університет) – 15 858 гривень.

Савчук Віторія навчаючись в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки отримала стипендію в розмірі 9 900 гривень.

Савчук Петро є власником грошових активів у вигляді готівки. Ректор ЛНТУ зберігає 30 тисяч гривень, та 4 тисячі доларів.

Ректор у розділі про роботу за сумісництвом вказав посаду професора кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машин, вказавши що займання цієї посади оплачується, про те у розділі про доходи Савчук Петро не вказав скільки саме отримав, як професор кафедри, можливо отримані кошти враховані в зарплату за основним місцем роботи.

Окрім цього Сачук Петро є депутатом Волинської обласної ради, членом Спеціалізованої вченої ради (Товарознавство) та Спеціалізованої вченої ради (Матеріалознавство) в ЛНТУ, на усіх трьох останніх посадах Петро Петрович перебуває на неоплачуваній основі.

Ректор ЛНТУ є головою правління в двох громадських організаціях “Асоціація українських трудових мігрантів” та “Волинська асоціація вчених та інноваторів“.



Ректор східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – Коцан Ігор Ярославович

Ігор Коцан обіймає посаду ректора з 2005 року.

У декларації Ігора Коцана вказано трьох членів сім’ї, дружину – Коцан Лілія, дочку – Коцан Соломія та сина – Коцан Даніїл.

Ігор Коцан вказав в декларації два житлових будинки, площами 419,2 метри квадратних в селі Липини луцького району та 149,1 метри квадратні в селі Мельники Шацького району. Власність Ігора Коцана на ці два будинки становить 50%. Власником інших 50% прав власності на згадані будинки є Коцан Наталія Несторівна. У спільній власності ректора знаходиться і дві земельні ділянки площами 2 136 метрів квадратних. (с. Світязь) та 1 000 метрів квадратних у селі Мельники. На змельні ділянки Ігор Коцан має прав власності 50%, інша частина належить тій самій Наталії Коцан. Права власності на два житлових будинки та на дві земельні ділянки набув 1 грудня 2016 року, у цей день він став ще й власником автомобіля Lexus.

Ще дві земельні ділянки знаходяться у стовідсотковій власності Ігора Ярославивоча, одна з них знаходиться у селі Товпижин на Рівненщині, площа ділянки 1 400 метрів квадратних, інша ділянка знаходиться у селі Липини площа якої 1 327 метрів квадратних.

Дружина ректора СНУ Лілія Коцан є власницею двох квартир в Луцьку площами 240 та 67 метрів квадратних, садового дачного будинку площею 90 метрів квадратних. в селі Мельники на Волині, та власницею іншого приміщення площею 70 метрів квадратних у Луцьку.

У власності Ігора Коцана є два автомобілі. Один з них Lexus 470, 2006 року випуску, який знаходиться в іншому праві користуванні в Володимира Бухвала. Вартість автомобіля марки Lexus 470 випущеного у 2006 році на ринку вживаних автомобілів України оцінюється розпочинається з 600 тисяч гривень. Іншим автомобіль яким користується ректор є Mersedes-Benz E 320, 2004 року випуску, придбав якого Коцан у 2012 році.

Коцан Лілія є власницею автомобіля Mersedes-Benz E 320, 2011 року. Вартість такого вживаного автомобіля становить приблизно півмільйона гривень.

Серед нематеріальних активів Ігор Коцан вказав 6 патентів на корисну модель, власником яких є третя особа, а саме Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

У своїх доходах за 2016 рік Ігор Коцан вказав зарплату отриману за основним місцем роботи (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) – 235 303 грн., дохід від відчуження нерухомого майна (Коцан Василь Ярославович) – 167 370 гривень, зарплату за сумісництвом (Держбюджетна наукова тема, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) – 27 тияч 13 гривень, проценти – 77 гривень.

Дохід Лілії Коцан був лише від відчуження нерухомого майна, про те згідно декларації член сім’ї не надав інформації ні про суму доходу, ні про джерело надходження.

У готівці Ігор Коцан зберігає 900 тисяч гривень. На його рахунках у банку знаходиться 25 тисяч 481 долар, 439 євро та ще 583 долари.

У розділі про фінансові зобов’язання Коцан вказав кредит, який отримав в останній день минулого року на суму 88 тисяч 176 гривень.

Ігор Коцан є членом чотирьох громадських організацій: “Міжнародна асоціація ректорів педагогічних університетів Європи”, “Спілка ректорів вищих навчальних закладів України”, “Українське фізіологічне товариство” та “Українське біофізичне товариство” в останній ГО він є президентом.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter