Готівка, земельні ділянки, маєтки родичів: що мають ректори найбільших вишів Волині

21 вересня 2017

Хто із ректорів двох найбільших вишів Волині має майже мільйон гривень готівки?

Великі земельні ділянки та маєтки родичів керманичів університетів Волині, про це та інше - у матеріалі Сайту громадської журналістики.

Ректор Луцького НТУ – Савчук Петро Петрович

У 2015 році Петро Савчук очолив посаду ректора Луцького національного технічного університету.

У своїй декларації за 2016 рік Савчук Петро в розділі про членів сім’ї вказав дружину – Савчук Людмилу, та доньку Савчук Вікторію.

Ректор ЛНТУ немає власної нерухомості, про те його дружина Людмила Савчук є власницею земельної ділянки у Луцьку, площею 736 метрів квадратних, та житловим будинком, який знаходиться  у Луцьку. Площа будинку становить 245,1 метрів квадратних. Вартість будинку та земельної ділянки на момент набуття права власності не вказано. Своєю нерухомістю Людмила Саввчук володіє з 1 січня 2011 року.

Сім’я Савчуків згідно декларації не володіє транспортними засобами, або ж іншим цінним рухомим майном, а також не мають цінних паперів, корпоративних прав, чи нематеріальних активів.

Ректор ЛНТУ в минулому році отримав 208 тисяч 852 гривні зарплати. Також Савчук Петроотримував гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим договором, які отримав у Католицькому університеті Левану – 38 724 гривні.

Савчук Людмила за основним місцем роботи (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) отримала зарплату у розмірі 75 239 гривень, та отримувала зарплату за сумісництвом (Луцький національний технічний університет) – 15 858 гривень.

Савчук Віторія навчаючись в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки отримала стипендію в розмірі 9 900 гривень.

Савчук Петро є власником грошових активів у вигляді готівки. Ректор ЛНТУ зберігає 30 тисяч гривень, та 4 тисячі доларів.

Ректор у розділі про роботу за сумісництвом вказав посаду професора кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машин, вказавши що займання цієї посади оплачується, про те у розділі про доходи Савчук Петро не вказав скільки саме отримав, як професор кафедри, можливо отримані кошти враховані в зарплату за основним місцем роботи.

Окрім цього Сачук Петро є депутатом Волинської обласної ради, членом Спеціалізованої вченої ради (Товарознавство) та  Спеціалізованої вченої ради (Матеріалознавство) в ЛНТУ, на усіх трьох останніх посадах Петро Петрович  перебуває на неоплачуваній основі.

Ректор ЛНТУ є головою правління в двох громадських організаціях “Асоціація українських трудових мігрантів” та “Волинська асоціація вчених та інноваторів“.

Ректор східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – Коцан Ігор Ярославович

Ігор Коцан обіймає посаду ректора з 2005 року.

У декларації Ігора Коцана вказано трьох членів сім’ї, дружину – Коцан Лілія, дочку – Коцан Соломія та сина – Коцан Даніїл.

Ігор Коцан вказав в декларації два житлових будинки, площами 419,2 метри квадратних в селі Липини луцького району та 149,1 метри квадратні в селі Мельники Шацького району. Власність Ігора Коцана на ці два будинки становить 50%. Власником інших 50% прав власності на згадані будинки є Коцан Наталія Несторівна. У спільній власності ректора знаходиться і дві земельні ділянки площами 2 136 метрів квадратних. (с. Світязь) та 1 000 метрів квадратних у селі Мельники. На  змельні ділянки Ігор Коцан має прав власності 50%, інша частина належить тій самій Наталії Коцан. Права власності на два житлових будинки та на дві земельні ділянки набув 1 грудня 2016 року, у цей день він став ще й власником автомобіля Lexus.

Ще дві земельні ділянки знаходяться у стовідсотковій  власності Ігора Ярославивоча, одна з них знаходиться у селі Товпижин на Рівненщині, площа ділянки 1 400 метрів квадратних, інша ділянка знаходиться у селі Липини площа якої 1 327 метрів квадратних.

Дружина ректора СНУ Лілія Коцан є власницею двох квартир в Луцьку площами 240 та 67 метрів квадратних, садового дачного будинку площею 90 метрів квадратних. в селі Мельники на Волині, та власницею іншого приміщення площею 70 метрів квадратних у Луцьку.

У власності Ігора Коцана є два автомобілі. Один з них Lexus 470, 2006 року випуску, який знаходиться в іншому праві користуванні  в Володимира Бухвала. Вартість автомобіля марки Lexus 470 випущеного у 2006 році на ринку вживаних автомобілів України оцінюється розпочинається з 600 тисяч гривень. Іншим автомобіль яким користується ректор є Mersedes-Benz E 320, 2004 року випуску, придбав якого Коцан у 2012 році.

Коцан Лілія є власницею автомобіля Mersedes-Benz E 320, 2011 року. Вартість такого вживаного автомобіля становить приблизно півмільйона гривень.

Серед нематеріальних активів Ігор Коцан вказав 6 патентів на корисну модель, власником яких є третя особа, а саме Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

У своїх доходах за 2016 рік Ігор Коцан вказав зарплату отриману за основним місцем роботи (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) – 235 303 грн., дохід від відчуження нерухомого майна (Коцан Василь Ярославович) – 167 370 гривень, зарплату за сумісництвом (Держбюджетна наукова тема, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) – 27 тияч 13 гривень, проценти – 77 гривень.

Дохід Лілії Коцан був лише від відчуження нерухомого майна, про те згідно декларації член сім’ї не надав інформації ні про суму доходу, ні про джерело надходження.

У готівці Ігор Коцан зберігає 900 тисяч гривень. На його рахунках у банку знаходиться 25 тисяч 481 долар, 439 євро та ще 583 долари.

У розділі про фінансові зобов’язання Коцан вказав кредит, який отримав в останній день минулого року на суму 88 тисяч 176 гривень.

Ігор Коцан є членом чотирьох громадських організацій: “Міжнародна асоціація ректорів педагогічних університетів Європи”, “Спілка ректорів вищих навчальних закладів України”, “Українське фізіологічне товариство” та “Українське біофізичне товариство” в останній ГО він є президентом.


 

+1
-2
-1

Коментарі

Скоро і в ректора П.П. Савчука буде будинок і машина не одна і бізнес - він же без бабла жити не може: прийом на роботу за гроші,прийом на навчання за гроші, здача сесій за гроші. А дружина, яка працює в ЛНТУ - це не корупція, не сімейний підряд, донедавна він так не думав! Гнати такого неука треба, перетворив університет на бізнес-лавочку!

Коцан - крутий! Покинув стару дружину за допомогою якої вийшов в люди і знайшов нову, а на старості років ще й дітвору забабахав????????Женіть тих неуків з науки! Не витирайте коментарі, ректори повинні знати. що і студенти і народ і Луцьк їх відверто зневажає за хабарництво і повний непрофесіоналізм.
Коцан Наталія - завкафедрою на факультеті міжнародних відносин, її родовід добре знають студенти і викладачі. Це непрофесійна особистість, жахливий педагог і людина.

Коли друкуєте матеріал, то перечитуйте, а то помилок багато.

Мовчали б Ви, коментар усе одно витруть. Ігор Ярославович зараз ректор університету, має прекрасна сім'ю, працює як належить, університет зараз процвітає. Цікаво чому Ви не займаєте такої посади?
А про особисте життя... то суто його справа. Він - Молодець. Не втомлююся то повторювати. І тих, хто зневажає ректора - ну, відсотків так 20. Решта - любить і обожнює. Тому заздрість тихесенько в стороні.

Нагадує почерк Анни Данильчук. бо хто ще може сказати про пана Коцана стільки позитиву? Лише той, хто сам отримав посаду незаслужено і лише та, чоловік якої нажився нагорі солдатів, України, дітей і жінок.
До речі, про коменти, які труть: Таблоїд цим грішить, але ми хоч таким чином повинні висловити свою позицію, інакше в нашій державі не можна.

А скільки ще той Коцан нагріб незадекларованого?!!! Люди зарплати місяцями не бачать!!!! А воно жирує!
Ви б краще написали про те, що в СНУ постійні затримки зарплати на 2 тижні-місяць!

Знаєте,чому я не займаються такої посади?Бо свого часу не був студентом біолог двієчником,що одружився на Наталі Бурчак,яка була всього-всього дочкою ректора університету.І з того часу кар'єра різко пішла вгору?
Наталія Несторівна вважає себе країнознавство та географії,на пари приходила з перснями на півпальця і демонструвала свою зверхність.Коцан-лише дивна підстилки для цієї чудо-дами.

А ще у пана ректора Коцана манія величі - чого лише варта його мантія на урочистих подіях! ((( Жалюгідно...

ЧЕСНО ТО НАВІТЬ НЕ ЗНАВ ЩО В КОЦАНА СТІЛЬКИ СТАТКІВ

Скоро статки Савчука перевершать статки Коцана. Він так трудився цього літа!!! ЗДАВАВ університетські будинки на СВІТЯЗІ по""20 000" продавав морозиво пиво і не тільки.. Контракти продовжував по "1000" "2ооо".професор не спить працює.

а батьки студентів чуть не голодувати повинні аби оплатити навчання своїм дітям через таких лицемірних та нахабних жирунів

Не всі статки задекларував Савчук П.П.. Кавртирку і дві машинки забув вписати. Та і стільки хабарів нагріб наш "Петьо- 20 баксів"- це його позивний. Де це все у декларації? Він звихнутий на грошах. Маму рідну продав би.
Зараз зятю столову здав в аренду- буде новий дохід. Жінка з травмою будуючи на лікарняному була прийнята на роботу в ЛНТУ. У людей навантаження відібрав , заради Людмилки.Дома лежала- а грошики капали. Сам на пари не ходить, а пів ставки по сумісництву давай. Скотиняка!!!!

Додати новий коментар