Голова волинського благодійного фонду отримав найвищу нагороду Волинської єпархії УПЦ КП

13 Жовтня 2017
Голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов отримав найвищу нагороду Волинської єпархії УПЦ КП медаль «За жертовність».

12 жовтня 2017 року в обласному госпіталі інвалідів війни відбувся концерт для бійців АТО, які проходять реабілітацію та пацієнтів закладу за участю заслуженого артиста України Адама Горбатюка, який нещодавно теж повернувся із зони АТО. Захід традиційно відбувся в рамках проекту «Мистецька терапія», який реалізовує благодійний фонд «Рідна Волинь» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького.

На початку з вітальними словами до присутніх виступили головний лікар Тетяна Масікова, протоієрей УПЦ КП отець Олександр, голова БФ «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов та митець Віталій Іваницький.Отець Олександр виконав почесну місію і за дорученням владики Михаїла вручив Дмитру Глазунову найвищу відзнаку Волинської єпархії УПЦ КП медаль «За жертовність». Таким чином, церква відзначила добрі справи фонду та турботу про вірян пана Дмитра.

«Для того, щоб робити добрі справи не обов»язково бути багатим. Достатньо бути добрим. Робіть людям добро»,-подякував Дмитро Глазунов та додав: «Вітаю усіх із Днем захисника України і Святою Покровою. До традиційного побажання здоров»я, бажаю усім нам миру і єдності».


0

Читати ще

Додати новий коментар