Гід по стилю від ПортCity: оffice style

30 Вересня 2017
Dress code в сучасних компаніях, це вже ні для кого не новина, а тому модниць ставлять в певні рамки з вибором одягу. Проте, навіть в таких умовах можна і треба виглядати стильною, тож черговий матеріал з рубрики «Гіду по стилю» допоможе у цьому.

Цьогоріч наймодніший колір – бургунді, він входить у так звану винну палітру до того ж пасує до сезонної колористики. Адже саме восени хочеться додавати яскравих барв та піднімати настрій за допомогою одягу. Проте не завжди вдається проявити свою індивідуальність, адже у багатьох офісах суворий dress code. Щоправда, для стильних жінок це не проблема, а навпаки можливість проекспериментувати в рамках дозволеного.

Тож сьогоднішній LOOK від магазину PINK, що розташований на першому поверсі ТРЦ ПортCity та ESTRO (другий поверх торгово-розважального центру).

Вишуканий костюм кольору бургунді: штани – 999 грн та жакет – 1349 грн. Костюм має доволі стриманий фасон, однак мереживо додає грайливості та жіночності. Кремова блуза з бантом за 999 грн добре відтінятиме колір костюму, а доповнить образ звісно взуття в тон блузки від ESTRO. Класичні «лодочки» за 3299 грн будуть пасувати під будь-яке вбрання. І звісно аксесуари - сумка за 799 грн.

У такому вигляді ви будете неперевершеною та почуватимете себе впевнено на будь-якій роботі!0

Читати ще

Додати новий коментар