Фотосесія мандрівниці Лесі Нікітюк у Луцьку

11 грудня 2017

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Зустріч із назвою «Між Пеклом та Раєм», яка відбулася 10 грудня у РЦ «Промінь», зібрала поціновувачів розповідей мандрівниці Лесі Нікітюк.
 
У форматі живого спілкування з глядачем телеведуча розповіла яскраві моменти своїх подорожей та поділилася власними лайфхаками для мандрівників.
 
Після зустрічі всі бажаючі могли сфотографуватися із телеведучою Лесею Нікітюк та взяти у неї автограф: 
 

+1
+20
-1

Коментарі

це дійсно подія світового рівня-пофотатись з Лесею, щоб залити фоточкі в інстаграм і фейзбук, і щоб таке саме бидло лайкало і заздрило

А ви з ким фоточки робити?
Заздріть мовчки

ні з ким-я не помішана як ви на фотографуванні

Заговори, аби я тебе побачив.
Щоб людей, зокрема діток, бидлом називати, багато розуму не треба. Це не подія світового рівня, але ж і ви не критик. Навіть регіонального.
Краще б ви, Яно, отримували насолоду від фотографування, ніж від приниження інших.
Бажаю вам більше добра в житті.

Яна, ти тупа вівця, соц. мережа має назву - Фейсбук а не "фейзбук" так, як ти написала, ти навіть не доганяєш правила граматики, це ти, те саме бидло про яке говориш! Попроси хай св. Миколай подарить словник і трішки мозку! Сиди в свому селі, вчи уроки і паси корів, не висовуйся, якщо немає достатньо розуму і манери поведінки!

Дякую за фото. Вона виявилось несподівано високою)) Дуже гарна і проста дівчина

покоління селфі-мізків нема, зате є бажання фотатись,фотатись,фотатись...реальне бидло

Реальне бидло - це такі хейтери, як ви. Це ті, хто принижує інших, таким чином самоутверджуючись. Це ті, хто нічого в житті не досягнув.
Леся сама себе зробила. Це дівчина з простої сім'ї, яка досягнула те, на що більшість не спроможна. І якщо вона стала кумиром для когось - що в цього поганого? Що поганого, що людина захотіла зробити собі фото із телевізійною зіркою? Що поганого у тому, що з нею фотографуються діти? Чи для вас називати бидлом дітей і жінок - нормально? Тоді у мене для вас погані новини. Бидло - це ви.

Додати новий коментар