Екстрасенси розслідували причину містичних дитячих смертей на Волині

04 травня 2017

У відомий містичний проект «Слідство ведуть екстрасенси», що йде на каналі СТБ, за допомогою звернулася сім’я Полігас з села Колпитів, Волинської області. У їх будинку кілька років тому почали відбуватися моторошні явища, які не піддаються логічному поясненню. А після них стали вмирати діти. Розібратися, що відбувається у цій сім’ї, взялися відомі екстрасенси Олена Курилова та Яна Пасинкова.

Члени сім’ї Полігас розповіли, що у будинку вже давно перебуває якась невидима сила.  

«Пересуваються чашки, ложки на столі. Двері відкриваються і закриваються самі по собі. Відчувається, що хтось є в будинку, якийсь дух. Дуже страшно. Як-то всі у кухні вечеряли, а в залі раптово музика включилась на повну гучність», – розповідають стривожені люди.

Найстрашнішим є те, що після виникнення цих містичних явищ у сім’ї померли дві сестрички. Тепер мешканці будинку переживають за життя третьої сестри, 16-річної Аліни.

За справу взялися постійні експерти проекту – ясновидці Олена Курилова та Яна Пасинкова.

«Таке дивне видіння мені йде. Стара бабця стоїть, регоче, аж заливається, демонічний регіт такий страшний… А потім так підморгує мені єхидно і каже дивну фразу: «Забери душу, залиш життя» – розповідає Олена Курилова.

Під час розслідування Яна Пасинкова виявила, що у будинку панує дух, і не один. В будинку екстрасенси відчули себе зле і поспішили з будинку. Жінки дійшли єдиної думки, що у смерті дівчаток винен був диявол, який дійсно хотів забрати і старшу сестру.

«Ви у мене лежали в труні в білій сукні, коли я дивилась на ваше фото. Я не знаю, як ви маєте пережити цей рік», – звернулась до дівчини Яна Пасинкова.

«Нам треба зрозуміти, де є двері, що відкривають чортам дорогу і хто так ненавидить ваш рід», – з такими словами Олена Курилова та Яна Пасинкова взялись розслідувати моторошну справу.

Як виявилось, після смерті двох донечок, мама Аліни Олена покинула батьківський дім та переїхала жити у Горохів. Екстрасенси запідозрили, що мама не приїхала на зустріч з ними не просто так. На особистій зустрічі Олена сказала, що з будинку її вигнала рідна сестра Світлана, яка проклинала і погрожувала жінці. Ясновидці відчули, що насправді Світлана дуже заздрила сестрі.

«Їй машину дали і роботу дали, і навчання дали, а мені нічого не дали! І я погана?», – «взірвалась» Світлана. Жінка розгнівано кричала, що навіть заміж вийти досі не змогла, бо змушена була глядіти доньку сестри.

«Перед нами стояла справжня відьма», – сказала про Світлану Олена Курилова. А Яна Пасинкова побачила, що сестра навіть племінницю налаштовує проти мами.

Щоб вияснити, що ж загрожує Аліні, екстрасенси поїхали на цвинтар, де похоронені її сестрички. Там стало відомо, що кілька місяців тому хтось спалив могилу однієї з сестричок.

Хто це зробив і чому, та чи змогли ясновидиці врятувати Аліну від смертельної загрози, дивіться у відео.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+7
-1

Коментарі

а що вже міліції нема??? Люди змущені до клоуів ряжених звертатись?

там в "ході розслідування" виплиивли факти, що "глава сімеймства" постійно лупцює садистськи свою жінку, все життя бігає по бабах, спить навіть з своєю дочкою, всі гризуться і ненавидять одне одного гірше собак і в такій сімейці мають бути здорові і живі діти? та там та дитяча нервова система порушена ще в утробі при такому то житті, тому й хвороби і смерті. Так ні, замісь того щоб бошки свої дурні ввімкнути і жити, як цивілізовані люди, а не дикуни, вірять у всяку х...ню, а не в Бога, бігають по шарлатанах, і шукають причини нещасть в чому звгодно тільки не у власній дебільній поведінці. Тьфу, сереньовіччя!

Тож розказували що перед тим як приідуть сенси приііжджають журналісти і випитують усе і у всіх. І в сусідів і в родичів. А потім нібиту інформацію бачать екстрасенси.

Дивилась цей брєд))) Хто в цей дурдом ще вірить)))

Додати новий коментар