Екс-дружина розповіла про магічні ритуали футболіста з Луцька

06 Липня 2017
«Якщо людина складається на три чверті з води, то футбол приблизно на стільки ж із забобонів», – переконана Надія Навроцька, екс-дружина відомого футболіста Анатолія Тимощука, який досі залишається Почесним громадянином Луцька.

Нещодавно жінка розмістила допис на своїй сторінці у Фейсбуці, у якому розповіла про міфічні ритуали та магічні обряди Анатолія перед футбольними матчами.

«У кар'єрі з Толіком також траплялися магічні обряди. Близько 10 років він носив одну й ту ж синю майку під ігрову футболку, поки сама майка не попросилася в смітник. Нашатир він нюхав завжди і всюди: у Донецьку, у Санкт-Петербурзі, доки такого не знайшлося в Мюнхені. Здається, це порушило баланс у підготовці до гри, тому довелося звернутися до сил інших магів. За це він і «вигріб» від уболівальників, коли доторкнувся до Кубку чемпіонів перед фіналом, і команда програла в фіналі», – написала екс-дружина.Також, Надія розповіла, що перед матчами не можна бажати удачі, а жінка футболіста завжди має бути на зв’язку, інакше ризикує стати винною у невдачі команди чоловіка.

«У футболі часто доходить до запрошення мага або звернення до якихось людей, які нібито володіють надсилою. Буває, якийсь чаклун може їздити з командою і здійснювати сакральні ритуальні дії в роздягальні. Одного разу Толік десь знайшов спеціальних магів для донецького клубу. «Шахтар» брав участь в єврокубках, тому ці маги гарантували успіх в груповому турнірі і плей-офф Кубка УЄФА. Ці маги представилися церковними православними магами, і всі їхні обряди були пов'язані саме з релігійною тематикою. За своє сприяння вони не вимагали гонорарів, а лише подяку і пожертвування.Звичайно, в результаті ця подяка виражалася цифрами в іноземній валюті п'яти і шестизначними цифрами. Вся ця схема працювала до першої поразки команди, після чого маги зникли. У «Зеніті» було ще цікавіше, там разом з командою літав священик РПЦ, духовний захисник, в сфері відповідальності якого було освячення всіх місць перебування команди, захист від злих духів», – зазначає Надія.

«Більше того, віра в магічні сили стала навіть сильнішою, тому що навіть в його пітерському ресторані часто проходять різні заходи, пов'язані з виступами ворожок, магів і екстрасенсів. Очевидно, це повинно зміцнювати захисні шари навколо Толіка, уберігати від злих духів. Адже вони не дрімають, і всі навколо заздрять і хочуть нашкодити саме Толіку, принаймні так переконували його з дитинства. У минулому році Толік переконував наших дітей, що я зачарувала його, і він зламав руку.

Він переконував дітей в тому, що я чаклують проти нього, проти його батьків, продемонстрував різнокольорові нитки на зап'ястях і в'язані хрести, які також привозив дітям в подарунок як обереги. Напевно, дуже сильно переживає, щоб я не зачарувала ще й дітей. Дуже вдало вийшло, що зараз 21 століття, адже буквально 250 років тому я могла б виявитися на багатті».

Жінка зазначила, що написала цей пост, аби попросити людей брати відповідальність на себе, не перекладаючи її на провидців та магів, та вміти приймати реальність, а не втікати від неї.
0

Читати ще

Коментарі

Думка

Та набридли вже з тією

я

100%

Васіліск

Дійсно, Навроцька набридла, а

волинянин

що ви те гамно жуєте? вам що

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter