Джаз-фольк-поп-модерн, етно, кавер: у луцькому пивному клубі співатиме Галина Конах

10 січня 2017

Кожен концерт Галини Конах у Кораблику - це однозначно ексклюзив! Щоразу волинська мегаспівачка готує шось особливе і таке, що не було "в попередніх серіях". От і на цей раз концерт буде наповнений купою сюрпризів.

Вечірка "Щедрий вечір в колі друзів" відбудеться 14 січня в луцькому пивному клубі "Кораблик".

Наприклад, вперше з Галиною та Мікаелем гратиме на сцені Артем Задоянний. А ще виступатимуть кілька дітлахів та молоді, які навчаються в "Galina Konakh's vocal school SoloWay" і які теж мають що вам показати та заспівати. Словом, щедрий вечір буде дійсно щедрим на теплі враження та емоції. 

А після концерту ще будуть танці від Тіми. 


 

+1
+4
-1

Коментарі

За що там 30 грн платити? Ви мені 100 дайте, я ще подумаю, чи іти на цю мегаполішучку

Ти сильно не переймайся,тебе й так не впустять,там лохам і бикам вхід заборонено)))

Зайдемо ще й тягла тобі дамо

Які всі дЄрзкі, сидячи за монітором ком'ютера чи телефоном, ббббаІмся-ббббаІмся)), ти головне дивись, щоб навпаки не вийшло, а то "Зав ліпінською лікарнею" познайомиться із зав. відділення травматології, кумедно, правда?))

Щодо "Мега" - згідна, та не тільки "мегаполішучка", а й мегаспівачка, мегамузикант, мегалюдина, і тому подібне)), а щодо всього іншого - шопАпало, для таких як ти існує прислів'я: "Меньше народа - больше кислорода", бо повір цінителів Справжньої Музики в Луцьку багато, настільки, що місця на її виступ потрібно бронювати хоча б за два тижні, а твОй удЄл - Сергій Звєрєв, напевно))

Галько, досить себе вихваляти під різними ніками

Ой не суди всіх по собі)), на це здатні тільки подібні тобі, а вона явно до таких не належить, а як такий "розумний"- кидай номер, або сторінку в соц мережі - поАбщЯємся, покажи своє ІстІННОЄ лІцо))

рівень кабачної пєвіци - це її топ, старість йде, а вершина кар"єри викликає жаль)

В неї якраз з фігурою і кар'єрою все добре, на відміну від тебе)), так як, не вона коментує пости про тебе в "Таблоїді", а ти - про неї, дЄтачЬка))

Це ж як треба "любити" Галинку, щоб просто, банально накручувати своїм коментарям лайки, а нашим(що за неї!) - дизлайки, це ж як потрібно заздрити??

Додати новий коментар