До луцького зоопарку – за квітковою фотосесією

30 червня 2016

Луцький зоопарк відкрив оригінальну тематичну фотозону для відвідувачів. Відтепер всі, хто прийде в гості до тваринок, можуть зробити собі яскраву фотосесію.
 
«Вихідні закінчилися – літо триває. Тож запрошуємо всіх тих, хто нині насолоджується відпочинком, до нас на прогулянку і фотосесію на згадку. Адже тематичну фотозону, облаштовану з нагоди Дня Конституції України, ми залишаємо на території зоопарку до кінця тижня.

Отож, любі друзі, з нагоди державного свята зоопарк «розквітнув» маками. Патріотичну фотозону зорганізували наші працівники. І чимало гостей зоокуточку вже мають у домашній колекції світлини поміж червоного квіту.

А ті, хто не був у нас минулими вихідними, але теж хоче собі фото в українському колориті, може це зробити сьогодні чи у найближчі кілька днів. Адже суха і тепла погода сприяє збереженню декорацій, тож вони будуть на території зоопарку у вільному доступі.

Ми чекаємо вас усіх у гості, наші давні і ще незнайомі відвідувачі. Маємо чим потішити і подивувати. І з впевненістю стверджуємо – зоопарк перетворюється на місце найкомфортнішого відпочинку на природі в межах Луцька», – пише на сторінці зоокуточка у соцмережі. 

 

+1
-2
-1

Додати новий коментар