Для діток із Ковеля та району – акція у школі усного рахунку «Соробан»

11 Квітня 2017
Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина стала у майбутньому гарною, здоровою і успішною людиною.

Вчені довели, що вік від 4 до 11 років є найбільш сприятливим для розвитку і навчання. В цей час в мозку активно утворюються нові нейронні зв’язки, які з плином часу тільки зміцнюються. Тому в цей період надзвичайно важливо дати дитині максимум розумової активності.

Одна з найрозумніших націй світу, Японія, вже довгий час використовує в шкільній програмі ментальну арифметику, яка дозволяє дитині отримати найкращий розвиток і синхронну роботу одразу обох півкуль головного мозку.

Школа усного рахунку «Соробан» вдосконалила методику і розробила унікальний тренажер, якого немає навіть у японців. За допомогою цього тренажера дитина навчається - граючись.У наш час високих технологій, швидкий рахунок не потрібен, щоб рахувати мільйони і мільярди, бо для цього достатньо взяти калькулятор і обчислити необхідну дію. Швидкий рахунок дитини – це приємний бонус, який досягається за умови старанної роботи в школі і стабільного виконання домашнього завдання.«Ми не вчимо рахувати», - кажуть у «Соробані».

Основне завдання школи:

- покращити розумові здібності дитини
- збільшити концентрації і швидкість прийняття рішень
- «включити» образне мислення
- додати дитині впевненості в собі
- покращити успішність в школі/У дітей Луцька та Ковеля є можливість записатися у школу, яка вже стала не тільки всеукраїнською, а і міжнародною.

Адреса: м. Ковель, вул. Модеста Левицького, 2а (ТРЦ Брiстоль). Телефон: +380991643488

Акція для жителів Ковеля і району, в яких є діти 5-11 років: до Великодня школа усного рахунку «Соробан» дарує сертифікат на безкоштовний місяць навчання у школі.

Для того, аби взяти участь у розіграші, потрібно долучитися до сторінки школи у Facebook «Соробан Ковель», перепостити цей допис у себе на сторінці і не видаляти його до 19 квітня. Розіграш сертифікату відбудеться за допомогою сервісу випадкових чисел "RANDOM". Результати будуть розміщені на сторінці 19.04.2017.

Детальніше - на сайті Soroban.com.ua.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter