«Diva Dance Family» зняли кліп на пісню Монатика

29 червня 2016

У мережі опублікували нове відео з найменшими учасницями луцького танцювального колективу «Diva Dance Family». 

Відеоробота, автором якої є луцький режисер та фотограф Станіслав Будь​, стала кліпом на пісню Монатика «Сейчас».

Як раніше писав «Таблоїд Волині», зйомки проходили на стадіоні СНУ та в Сity Парку. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НАЙМЕНШІ УЧАСНИЦІ «DIVA DANCE FAMILY» ГОТУЮТЬ ВІДЕОСЮРПРИЗ

Як розповіла тоді лідерка танцювального колективу Ірина Пшенюк, найменші танцівниці «Diva Dance Family» взяли участь у відеозйомках вперше. Маленьким «дівачкам» Грізлі, Ді та Нікі - по 6-7 років. 

 

+1
+12
-1

Коментарі

Діти - прекрасні! Кліп....як....завжди....

Прекрасний кліп, маю на увазі! Супер! Молодці!

Що я мав на увазі всі адекватні люди зрозуміли!

Перестала поважати Монатика з того часу, коли він почав розмовляти виключно расєйською мовою. Я кого б це дива, хлопець жив у західному місті - Луцьку, ходив в українську школу.... А тут переїхав в столицю України і різко став кацапом! Боїться, що його не зрозуміють? Була якась передача, якесь шоу, і що цікаво, йому задавали питання українською, а він відповідав расєйською! Це навіть не попахує, це вже просто смердить. Запроданець!!!

Попса з попи( Такий собі монАтік нібито з піснею, ні до чого, ні про що. Постановка мала б бути кращою. Зараз стільки існує різних кліпів, є з чим порівнювати, не тільки трясти головою чи сідницею((( Дітки трохи походили, погойдалися, покрутили хто чим та й розійшлися.

Коментарі які вище написали люди, які явно не розуміють для чого зняте відео, і чому саме підібрана композиція цього виконавця))

Та йо ма йо!!! Якщо всі такі нетямущі, то хай виставляють подібну самодіяльгість для соціуму з поясненням і розьясненням для чого як і чому! А не шо небудь "для себя"

З хореографічної точки зору-це відео "пустишка". Можливо,керівник групи дітей хотіла закласти певний зміст,ідею,але ні рухи,ні виконання не передали нічого. Тут є лише експозиція і розв'язки. А зав'язка,розвиток дії,кульмінація-відсутні. Це танець ні про що. Багато понтів лиш. Така роботу не варто виставляти,щоб оувнили та пишались. Бо тут стидоба. Керівник,працюйте,творить, тоді буде результат навідмінно.

перематувала..що цей кліп несе? дітки просто дригаються.

Якщо хтось ще досі не зрозумів, то тут має оцінюватись не те, що в цьому кліпі відзнято і хто як рухається, а робота того, хто зняв цей кліп!!! В свою чергу, хочу додати, зміст і сенс тут точно присутні. Всі ці рухи і постановка відповідає тому, про що співється в пісні, а саме, "ЯРКО"!! Кліп - яскравий! Дівчата - яскраві! Робота зроблена на вищому рівні!

мамочки віддайте дітей на нормальні танці.... це ж брЄдятіна.... це не є круто.! і те, що пані Пшенюк обсирають всі кому не ЛЕНЬ теж не є показником андеграунда. У чому вона досягла успіху, але цих дітей вона нічому не навчить. Вона буде тренувати лише їхню втомленість і жодної техніки.

Щр-небудь! Перш ніж рот відкрити, навчись думати, а то

Нуу комусь кліпи робити у відео зніматись, а комусь те все споглядати і обсирати, завжди так було, така ваша доля хейтери!!!!

Монатик з дитинства говорив на російській, у нього в сім'ї так було
А на Укр з друзями
Так що спочатку перестанбте поважати свою не вихованість

Додати новий коментар