«Будете йти на марш, не забудьте одіти… мєхову шубку», – лучанин про акцію захисту тварин

12 жовтня 2017

У Луцьку 15 жовтня відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Подія покликана об'єднати зоозахисників та заявити владі та громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬК ВИЙДЕ НА МАРШ ЗА ПРАВА ТВАРИН

Однак, у інформаційному просторі не усі сприйняли однозначно позитивно таку акцію. Наприклад, лучанин Александр Куява, стверджує, що спершу потрібно вирішити злободенні проблеми людей.

Наводимо текст із збереженням авторського правопису, який чоловік опублікував у себе на сторінці у Фейсбук:

«Бачу, що багато моїх друзів поставили собі аватаркі про захист прав тварин, що велика к-сть людей іде на марш і тд.

Але шановні, зрозумійте звідки це все до нас прийшло. Про європейські тренди і захист братів наших менших це чудово й правильно. Проте цим потрібно займатись лише після того як будуть вирішені проблеми людей!!! Саме так було в Європі, в розвинутих країнах.

А сьогодні при такій великій к-сті бідних, голодних, не здорових людей, при військовій агресії, вирішення проблем тварин це лише відвертання уваги від дійсно важливих речей! Від самих різних проблем людей, соціальних, економінчих, моральних, духовних.....

Як вирішити наприклад проблему бездомних собак? Потрібно щоб кожний другий лучанин її взяв до себе! Тому друзі всі хто йде на цей парад, зробіть це!?

Окрім того в більшості випадків таке можливо коли сама людина в змозі подбати про себе й своіх ближніх.

Не даром в літаках кажуть - у випадку турбулентності, надіньте спочатку кисневу маску на себе, а пізніше на дитину. Розумієте Логіку.?
Тому вирішувати проблеми тварин поки не вирішені проблеми людини на мою думку є цілком безвідповідально і безрезультатно.

Може давайте станемо Всі веганами і перестанимо гнати корів на забій? А? Що на це скажуть виробникі луцького м'яса яке саме ви купуєте в магазині кожного дня!)

Чому британська короткошерстна заслуговує на фоточкі в інсті. А Курка з курятника ні! Що за дискримінація тварин? ))

Будете йти на марш, не забудьте одіти кожану курточку, і мєхову шубку, бо вже трішкі холодно...

До чого це я? Хочете допомогти тваринам? Допоможіть собі, своїй сім'ї, своєму сусіду і тд. Тоді прийде баланс! І таких акцій, маршів просто не буде виникати!»

 

+1
+2
-1

Коментарі

Александр Куява - браво! приємно читати людину, що тверезо і адекватно мислить, а не захлинається рожевими істеричними соплями.

Александр Куява, иногда лучше жевать, чем свое моральное убожество выставлять напоказ

у веганів від голоду тільки жрачка на думці - "жевать, жевать, жевать...". Піди пожуй травички і угомонись.

Мeні дужe сподобався пункт ''звернути увагу українців на експлуатацію тварин у всіх сферах людської діяльності''. Тобто тeпeр щоб виорати город в сeлі, господарю потрібно запрягти жінку та дітeй?Бо прийдуть захисники тварин і будуть захищати права конячки. Фігньою страждаєтe. Допоможіть хворим діткам. Направтe eнeргію в потрібнe русло.

не розуміють, що якщо громадяни країни будуть жити без страху за завтрашній день, будуть ситі, з дахом над головою, в безпеці і з переспективами на майбутнє, то проблеми собачок і конячок вирішаться самі собою, а поки такі дурнуваті акції в озлобленому щоденною жорсткою боротьбою за виживання суспільстві нічого крім роздратування і можливо навіть зворотнього ефекту не принесуть.

Ті, хто допомагають тваринам, в основні більшості допомагають і людям, що опинилися в біді чи важкому становищі.
Ті ж, кому важко усвідомити, що слабші за нас живі істоти потребують захисту, в основному, сидять і просто дзявкають в соцмережах про дії інших.
Не всі, звісно, але...

Ті, хто допомагають тваринам, в основні більшості допомагають і людям, що опинилися в біді чи важкому становищі.
Ті ж, кому важко усвідомити, що слабші за нас живі істоти потребують захисту, в основному, сидять і просто дзявкають в соцмережах про дії інших.
Не всі, звісно, але...

А ты много помог детям, больным, вдовам и бедным. Начни с себя. Критик диванный.

Люблю натуральне хутро і шкіру. В штучному мерзну :-(

Автор напевно не в курсі, що самі військові допомагають тваринам, яких покинули хазяї , привозять додому. І не кричать що ми тут такі зайняті війною, що не можемо накормити кошеня чи собаку.

Додати новий коментар