BLOG на нічку: перший тиждень проекту «Зміни себе за 8 тижнів»

10 Вересня 2017
Сьогодні у традиційній рубриці «Таблоїда Волині» – не дискусійний проблемний блог, а швидше щира розповідь про те, як важливо впустити зміни у своє життя.

Журналістка Юлія Фінковська ділиться враженнями від першого тижня занять за програмою луцького проекту перетворень.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання - надсилайте тексти на електронку [email protected]
***
Мабуть, кожен, хто має трохи зайвого на талії та стегнах, так само має і довгу слізливу історію про те, чому ж так сталося. Але не бійтеся, блог буде не про це – лише про мотивацію і бажання таки наблизити захмарне «от з понеділка і почну».

Скажу одразу, що в рамках проекту писатиму щотижневі блоги не для коментаторів, яким спокою не дають мої щічки, і аж ніяк не для Фейсбук-хейтерів, бо їм не догодиш нічим і ніколи, а винятково для людей, які все ще вагаються і поки лише мріють змінити щось у собі. Хочеться вірити, що хоч комусь мій досвід допоможе наважитися і спробувати ще раз.

Отож, якщо слова «білкова», «гречана», «яблучна», «японська» відгукуються у вас неприємними спогадами і тупим болем у животі, то ви мене зрозумієте. Зі спортзалом теж якось не склалося одразу, бо єдиний спогад звідти – тренер, який не знав, що зі мною робити, до того ж постійно кричав, «підвищуючи» мою мотивацію.Звісно ж, усе це не було виправданням бездіяльності, тож я вирішила вкотре спробувати знайти гармонізацію спорту, правильного харчування і хорошого ставлення у проекті «Зміни себе за 8 тижнів». Шукала і одразу ж знайшла!

Читайте також: У ЛУЦЬКУ СТАРТУВАВ ГРАНДІОЗНИЙ ПРОЕКТ «ЗМІНИ СЕБЕ ЗА 8 ТИЖНІВ»


У непростій справі зовнішніх змін вкрай потрібне внутрішнє відчуття підтримки, саме тому мені дуже важливо розуміти, що кожен крок контролюють професіонали. Щовечора авторка проекту Олена Чирук переглядає мій раціон харчування, вказуючи не лише на помилки, а й на правильність добору продуктів чи приготування страв. А тренер-методист Віталій Чирук після кожного тренування вносить корективи в індивідуальну програму занять, роблячи її ефективною та доступною саме для мене.

Коли вперше йдеш у новий спортзал, то з’являється купа стереотипів, які відлякують. Здавалося (і то не лише мої страхи), ніби там усі вже апріорі красиві та стрункі, а займаються лише для підтримання форми. Здавалося, що буде соромно перед тренерами, якщо ти не зможеш 30 разів присісти з гантельками в руках. Здавалося, що не зробиш\ не витримаєш\ не вдасться…А потім почався проект, прийшла на початку тижня у «Спорт Лайн», де геть усі, від адміністратора і до тренерів, постійно переконували, що зробиш, витримаєш і вдасться. І чесно, усі ці дрібні деталі – то дуже важливо. Принаймні, для мене важливо. Скажу навіть більше, після двох-трьох вправ з’являється стільки енергії та амбіцій, що стає неважливим, хто там займається поряд, і як хто на тебе дивиться.

Після перших двох-трьох занять у роздягальні злегка проковзує зрадницьке бажання кинути все, бо починаєш відчувати м’язи, про існування яких навіть не замислювалася, але насправді усі тренування побудовані так грамотно, щоб жодним чином не зашкодити здоров’ю. А ненависть до сходів, якими непросто підійматися після присідань і випадів, минає уже наступного дня!

До того ж, ще одним максимально мотиваційним чинником є команда учасниць, адже це не лише веселі групові заняття, а й постійна взаємна підтримка.Зараз розумію, що це зовсім не так страшно, як здавалося у понеділок. І тепер хоч усвідомлюю, що процес буде повільним і довгим, але вчуся насолоджуватися кожним маленьким результатом і перемогою над собою.

Як писала Регіна Бретт у своєму бестселері «Бог ніколи не моргає», іноді не знаєш, що робити далі, тоді важливо не впадати у відчай, а просто спокійно зробити наступний крок, і часто саме із таких непомітних кроків повільно складається велика мрія.

Попереду ще 7 тижнів-кроків, і з кожним наступним ми точно ставатимемо сильнішими. Детальніше про харчування розкажу згодом. Далі буде!
0

Читати ще

Коментарі

Катя

Юлічка, ти молодець! Такі

Читач

Головне схуднути, підкачатися

Г

Люблю такі відверті пости!

Додати новий коментар