BLOG на нічку: домашні завдання крадуть дитинство?

27 Вересня 2017
Сьогодні у традиційній рубриці «Таблоїда Волині» – блог-роздум про доцільність шкільних домашніх завдань від лучанки Тетяни Сомової.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання - надсилайте тексти на електронку [email protected]

***
Передпонеділкові роздуми

Домашні завдання - це дико і неприродно. Батьки весь день на роботі, дитина в школі та на гуртках, і ввечері замість почитати з дитиною улюблену книгу, поговорити про те, як минув день або просто подуріти і нареготатися, вони мусять зубрити. Саме так, зубрити, бо більшість домашніх завдань сформовані так, що це зубріння.

Домашні завдання крадуть дитинство, вбивають любов до навчання, отуплюють. І це не перебільшення, і не лінь.

Я переконана, що шкільні програми мають бути такими, щоб уроку було достатньо для того, щоб пояснити головне, а вдома діти мали б робити те, що їм цікаво, можливо, якісь творчі завдання. І взагалі, слово "цікаво" має бути набагато важливішим за слово "треба" у навчальному процесі. Але зараз це звучить як щось неправильне і неможливе, бо ж...треба вчитися.

Що ми можемо, ті, хто це все розуміє? Поки що дуже небагато: просто не сварити своїх дітей за домашні завдання і дозволяти хоча б іноді їх не робити.
0

Читати ще

Коментарі

Мама

Вони псують стосунки батьків

Додати новий коментар