BLOG на нічку: домашні завдання крадуть дитинство?

27 вересня 2017

Сьогодні у традиційній рубриці «Таблоїда Волині» – блог-роздум про доцільність шкільних домашніх завдань від лучанки Тетяни Сомової.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання - надсилайте тексти на електронку tabloyid@gmail.com.

***
Передпонеділкові роздуми 

Домашні завдання - це дико і неприродно. Батьки весь день на роботі, дитина в школі та на гуртках, і ввечері замість почитати з дитиною улюблену книгу, поговорити про те, як минув день або просто подуріти і нареготатися, вони мусять зубрити. Саме так, зубрити, бо більшість домашніх завдань сформовані так, що це зубріння.

Домашні завдання крадуть дитинство, вбивають любов до навчання, отуплюють. І це не перебільшення, і не лінь.

Я переконана, що шкільні програми мають бути такими, щоб уроку було достатньо для того, щоб пояснити головне, а вдома діти мали б робити те, що їм цікаво, можливо, якісь творчі завдання. І взагалі, слово "цікаво" має бути набагато важливішим за слово "треба" у навчальному процесі. Але зараз це звучить як щось неправильне і неможливе, бо ж...треба вчитися.

Що ми можемо, ті, хто це все розуміє? Поки що дуже небагато: просто не сварити своїх дітей за домашні завдання і дозволяти хоча б іноді їх не робити.

+1
+7
-1

Коментарі

Вони псують стосунки батьків і дітей.

Додати новий коментар