BLOG на нічку: чому я більше не сяду у тролейбус

26 Жовтня 2017
Не зважаючи на те, що тролейбуси - найбільш бюджетний вид громадського транспорту, для когось він має багато недоліків.

Один із них помітила журналістка Дар'я Окружко. Детальніше – у традиційному «BLOG на нічку».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку [email protected]

***

Злості пост, або я більше не сяду у тролейбус! Першочергово хочу сказати, що я люблю та поважаю людей похилого віку, проте сміливо можу заявити, що та сама молодь на яку вище згадані постійно нарікають більш вихована та вічлива.

Повертаючись з роботи в хорошому гуморі та очікувані приємного вечора я заскочила у напівпустий тролейбус. Проте щастя моє було не довго. Буквально за пару секунд транспорт заполонили люди пенсійного віку. Вже коли той нещасний тролейбус тріщав по швам, безкомпромісність бабулі та дєдулі продовжували в нього у прямому сенсі всовуватись. Питання... Ну якого фіга ти не почекаєш наступного тролейбусу і якого фіга ти взагалі туди сунешся якщо проїхав одну зупинку. Одну блін зупинку!

В тролейбусі також знаходились люди приблизно мого віку, які всіляко намагались не зачіпати, не притискати та не шарпати інших пасажирів. Зато дідусь притиснув мене до вікна ледь не носом, а дуже мила бабуся проїхались по ногам візком для сумок. І ніякого ой вибачте, а навпаки поставала тут молодьож, ви ще молоді ходіть пішки.

Я розумію, що впринципі це дрібниці і нічого страшного не сталося. Просто накипіло, адже погодьтесь такі ситуації трапляються неодноразово і з вами певно також подібне траплялось. Я всьо.
0

Читати ще

Коментарі

Баба Гапка з Ворокомлє

Доживеш до пенсії сцикухо,

лучанка

необхідно для пенсіонерів

лучанка

необхідно для пенсіонерів

лучанка

необхідно з них брати хоч по

Ото ж бо

Ні а чьом.

Писунам

А чого написано з помилками?

пенсіонер

Якщо крутим молодикам не

лучанка

Дай Боже мені дожити до Ваших

лучанка

я старість поважаю , а от

лучанка

я хочу дожити до вашого віку

Просто

І дітей в візочках вони теж

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter