BLOG на нічку: чому я більше не сяду у тролейбус

26 жовтня 2017

Не зважаючи на те, що тролейбуси - найбільш бюджетний вид громадського транспорту, для когось він має багато недоліків.

Один із них помітила журналістка Дар'я Окружко. Детальніше – у традиційному «BLOG на нічку».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку tabloyid@gmail.com.

***

Злості пост, або я більше не сяду у тролейбус! Першочергово хочу сказати, що я люблю та поважаю людей похилого віку, проте сміливо можу заявити, що та сама молодь на яку вище згадані постійно нарікають більш вихована та вічлива.

Повертаючись з роботи в хорошому гуморі та очікувані приємного вечора я заскочила у напівпустий тролейбус. Проте щастя моє було не довго. Буквально за пару секунд транспорт заполонили люди пенсійного віку. Вже коли той нещасний тролейбус тріщав по швам, безкомпромісність бабулі та дєдулі продовжували в нього у прямому сенсі всовуватись. Питання... Ну якого фіга ти не почекаєш наступного тролейбусу і якого фіга ти взагалі туди сунешся якщо проїхав одну зупинку. Одну блін зупинку!

В тролейбусі також знаходились люди приблизно мого віку, які всіляко намагались не зачіпати, не притискати та не шарпати інших пасажирів. Зато дідусь притиснув мене до вікна ледь не носом, а дуже мила бабуся проїхались по ногам візком для сумок. І ніякого ой вибачте, а навпаки поставала тут молодьож, ви ще молоді ходіть пішки.

Я розумію, що впринципі це дрібниці і нічого страшного не сталося. Просто накипіло, адже погодьтесь такі ситуації трапляються неодноразово і з вами певно також подібне траплялось. Я всьо.

+1
+10
-1

Коментарі

Доживеш до пенсії сцикухо, тоді поймеш

необхідно для пенсіонерів зробити платний проїзд 1 грн. . тоді задумуються чи їхати 100 раз на день

необхідно для пенсіонерів зробити платний проїзд 1 грн. . тоді задумуються чи їхати 100 раз на день

необхідно з них брати хоч по 1 грн., тоді меньше їздили

А чого написано з помилками? Очі ріже!

Якщо крутим молодикам не подобається їхати разом з пенсіонерами то є інші види транспорту: таксі, маршрутка. І не забувайте, що Ви теж колись можливо будете пенсіонерами. В кожного з вас є батьки і діди з бабулями. І їм мабуть дуже неприємно читати Ваши коментарі. Будь-ласка поважайте старість !!!

Дай Боже мені дожити до Ваших років і так товкатись в тролейбусі як ви.а на рахунок коштів , так ви отрумуєте пенсію день в день а я з-плату не отримала ще за серпень . Ось такі розклади. А в суботу я б вам взагалі заборонила їздити на дачі бо не можливо навіть зайти в тролейбус та вашого брата більше чим треба , хоча їздите на дачу кожного дня.

я старість поважаю , а от хамство НІ

я хочу дожити до вашого віку і так їздити в транспорті як ви вс їздите ( і зимою і літом), а про старість так я поважаю але не поважаю хамство від старших людей в транпорті. Ви отримуєте пенсію день в день , а я з-плату ще не отримала за серпень , так що я буду вирішувати чим мені їздити

І дітей в візочках вони теж ніколи не возили в троллейбусах.... (пенсіонери)

Додати новий коментар