Баядера, Одрі й Тамерлан – як звати мешканців луцького зоопарку

04 Жовтня 2016
Фото: Павло БЕРЕЗЮК, Олег МІТКЕВИЧ

Шанувальники природи знають, що 4 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту тварин. Це свято впровадили ще 85 років тому, аби привернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети.

Кожен лучанин має нагоду відвідати Луцький зоопарк та помилуватися його гарними та цікавими мешканцями. Проте мало хто знає, що левицю звати Даша, а бізон – насправді дівчинка з гарним ім'ям Баядера.

«Таблоїд Волині» розпитав у директора зоопарку Людмили Денисенко як звати тварин місцевого зоопарку.

Отож, якщо ви прийдете поспостерігати за величними левами, то знайте, що перед вами – Нік та Даша.Тигри мають більш вишукані імена. Смугастих велетнів звати Аїда і Тамерлан.Настарші ведмеді – Маша і Потапович, а менших назвали Ванею та Мартою.Благородний олень носить пестливе ім'я Марчик, а європейську лань звуть Масіком.Єноти-полоскуни – це Фуся, Одрі та Малий.Мавпа Льончик нещодавно завів собі подругу Зосю. А сімейство зелених мавпочок – це Федя, Ліма та маленький Аватарчик.

Носух звати Блек та Пулька, а ось обидва лемури звуться Джуліанами, на честь мультиплікаційного «родича».
Проживають тут також віслючки Маша та Лєра. Дружать вони із маленькими поні Бубликом, Джорджиком та Люпіною.

Альпаки мають контрастні імена – Блек та Сніжинка.Пелікан Коржик свого часу став особливим гостем зоопарку.

Серед дев'яти лелек виділяється Мартін, якого до зоокуточка привіз сам Роман Романюк.

На вході в зоопарк вас зустрічатиме сіренька киця, яка дуже рада гостям. Погладьте її, потіште і знайте, що це ніжне створіння звуть Мишкою.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]0

Читати ще

Коментарі

Інесса

Фото Березюка просто

Анонім

Бізониху "Баядера Логістик"

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter