«Банда мам» із Ратного зняли креативний ролик про купівлю дипломів

15 червня 2016

Батьки випускників Ратнівської школи № 2 зробили своїм дітям оригінальний подарунок. Мами зняли креативний ролик про те, як здобували шкільні атестати для школярів. 

Щоб отримати бажані документи, «бригада» мам провела цілу спецоперацію: викрала директора школи та обміняла його на атестати. З полону директора виручила одна з учительок – Тетяна Петрівна.

Ініціатором та автором ідеї оригінального подарунку стала Валентина Петрів. З її слів, це вже не перше відео, зняте в подарунок школярам:

– Минулого року батьки випускників вперше зняли в подарунок дітям кліп «У мене було дитинство». В ньому мами і тати, переодягнені в дітей, у школі стрибали, бігали, грали в класики... Я ще рік тому задумалась, а що цікавого можемо вигадати ми. Було декілька варіантів відеокліпів.
На зборах виникали суперечки, що подарувати дітям – пісню, танець чи відеоролик. Ми не могли визначитись аж до травня. Кожні зібрання закінчувалися нічим. Одні вміли співати, інші – танцювати. Діти ж просили, щось відзняти. І я вирішила, що таки спробуєм зробити відео.

За два дні до випускного декілька професіоналів відмовилися нас знімати, адже не вистачало часу для монтажу. Третього ж оператора ми вмовили добровільно-примусово, з умовою, що якщо не встигнемо, то все-одно заплатимо йому за роботу. Протягом двох вечорів ми приїжджали на наш «знімальний майданчик» не організовано, бо хтось на роботі, хтось фарбує нігті, хтось підшиває сукню, під’'їзджали пізніше, від’їзджали раніше... Але Сергій, який нас знімав, зміг зробити гарні кадри.

Останнім штрихом були наші тати. Їх ми знайшли за десять хвилин до заходу сонця (завтра випускний). Всі казали – давайте без тат, немає часу, немає людей, немає одягу… Але все на ходу зробили... Лишалось головне – чи за ніч змонтуємо?, - пригадує Валентина.

Зйомки ролика проходили у Ратно, неподалік маслозаводу. Це місце знайоме усім місцевим жителям. Усі мами приїхали на власних автівках. Валентина розповідає, що репетицій не було – усе знімали експромтом:

– Змонтоване відео нам дали в 16.00, а випускний розпочинався о 17.00. Тому до самого свята окрім мене ніхто ролика не бачив. Якщо чесно, думали, що не встигнемо. Наш кліп більше був доречний на сцені. Вийшли випускники, тоді до вручення атестатів запросили директора, а він не виходить. Всі почали шуміти, мовляв, що сталося, де він... Тоді ми ввімкнули на екран наш кліп і показали, що директор у полоні, і як ці атестати нам дістались.

Учні та глядачі були у захваті від креативного подарунку від батьків. 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+11
-1

Коментарі

Оригінально! Гарний приклад того, як можна зробити дійсно незабутній подарунок дітям

Ратно рулить, і мами круті!!!

нова розвага митників і контрабандистів та їхніх жінок

Повір мені,в нас розваги зовсім інші..І тобі до них далеко.А тобі якщо щось не подобається,то вкуси себе за с..... !!! Пиши не анонімно.Чи cтрашно?

Не дуже хотілося грубити,але деколи такі коментарі виводять з себе.Зауважу,що всі розваги були запроваджені для випускників.А" митники і контрабандисти",як ти пишеш,зазвичай,розважаються в дорогих закладах закритого приватного типу,а не публічно... Мені шкода дітей,яких батьки самі нічого не можуть зробити,а тільки пишуть такі коментарі.Співчуваю вашим дітям...Але,всеж,якщо наважитесь зробити дітям свято,звертайтесь,підкажем декілька ідей..

молодці, гарно придумали.І показали,що в душі ми всі лишаємось молодими, хоч і діти ростуть, і гарні побажання для випускників..Головне, старались!

Додати новий коментар