Автошколи Луцька: у скільки обійдеться водійське посвідчення

04 листопада 2015

Уміти водити машину – це як знати англійську. Колись сприймалось наче дивина дивна, сьогодні ж – звичне вміння, яке з однаковим завзяттям опановують жінки й чоловіки. Навчитися кермувати і їздити за правилами дорожнього руху можна самотужки або ж в автошколі. Однак без проходження іспитів на право керування транспортними засобами та отримання водійського посвідчення їздити вулицями вам ніхто не дасть.

Щоб вчитися в автошколі, треба пройти медкомісію й отримати відповідні сертифікати в нарколога і психіатра. Навчальний заклад спеціальної освіти доведеться відвідувати 2-2,5 місяці. За цей час учні мають опанувати правила дорожнього руху, технічні особливості автомобіля, надання першої медичної допомоги, відпрацювати практичну їзду автомобілем та здати внутрішні іспити. Для отримання водійського посвідчення треба пройти аналогічні іспити в МРЕВ (міжрайонне екзаменаційне відділення).

Для охочих навчитися кермувати автомобілем у Луцьку є достатній вибір автошкіл. «Таблоїд Волині» порахував, скільки коштуватиме навчання у таких закладах.

На Конякіна – 4200-4350
Автомобільна школа Волинської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів пропонує навчитися водити за 3050 гривень, для студентів роблять 150 гривень знижки. У рамках практичних занять тут вам знадобиться виїздити 60-70 літрів пального (15-16 виїздів), що у грошовому еквіваленті дорівнює близько 1300 гривень.

На Перемоги – 4300
Луцька зразкова автомобільна школа Товариства сприяння обороні України імені Героя Радянського Союзу А.П.Бринського (ТСОУ) навчить вас кермувати за 3200 гривень. Додатково доведеться викласти близько 1100 гривень за пальне для практичних занять. Кажуть, їх тут буде 17 і знадобиться 50-60 літрів бензину.

На Писаревського – 3600
У Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті вивчення теоретичної частини вартує 2600 гривень. У рамках практики пропонують використати 50 літрів бензину, якого має вистачити на 450 кілометрів. Це спустошить ваш гаманець приблизно на тисячу гривень.

На Волі – 4400
Волинський державний обласний навчально-курсовий комбінат за вивчення теоретичної частини просить 3000 гривень. Для практики знадобиться 70 літрів пального, якого має вистачити на 20 виїздів, що обійдеться приблизно у 1400 гривень.

На Електроапаратній – 4300
У автошколі «Гудок» вас навчать кермувати за 4300 гривень. 2600 – за аудиторні заняття та 1700 заплатите за бензин, якого виїздити треба аж 85 літрів, чого вистачає на 17 виїздів.

На Карбишева – 3800
Автошкола «АС» пропонує опанувати теоретичну частину за 2700. Однак якщо ви прийдете разом з другом, обіцяють зробити 100 гривень знижки. Оплата за пальне тут вимірюється через обрахування кількості виїздів: 20 занять з інструктором коштують 1100 гривень.

Яку б автошколу ви не вибрали, до вказаної суми доведеться додатково витратити 230 гривень за пластикове посвідчення та зовнішній екзамен. Також додайте вартість медичної довідки – 60-70 гривень. 

+1
+8
-1

Коментарі

Та пох де навчатися..... У будь-якій школі..... при іспиті в МРЕВО запропонують кха-кха КАШЛЯНУТИ, аби здати іспит........

То вивчіть правила, навчіться їздити - і будьте здорові, не кашляйте!

Вивчила ідеально тому гроші не платила, допустили до екзаменів, здала без жодної помилки за те на водінні заї....бали

Саме так, така сама ситуація була не кашляв, до здачі потім водінню в мрео потім прийшлося...

Дуже підкупне керівництво, допустив помилку,оплативши за мене у МРЕО, хоча я здавалася сама. Коли тестове завдання пройшла ідеально, на практиці незаконно вів себе інструктор, допустила лише одну помилку,а допускається три,не заповнив екзаменаційни лист, давши мені зрозуміти, що я не здала (оскільки директор автошкола "Гудок" так йому сказав),тому документів мені не хотіли видавати, всіма силами стараючись вибити бабло. Тому цю школу не рекомендую!!!

Якщо вчити, то і платити не обовязково

А де найкраще йти на права? Може хтось порадив би, було б непогано

Маю права с категорії С. Треба С1-В як краще відкрити

Доброго дня) на даний момент навчаюсь в Волинській Приватній Автошколі (на Карбишева 2), що можу сказати: я приємно здивована! Спочатку розкажу про самі класи для навчання: облоднані комп'ютерами, по цетрі над дошкою великий телевізор для відеоуроків, все чисто і гарно) про персонал: лекції в нас з 18:30 до 20:00, все доступно і ясно, окремо хочу виділити інструкторів, адже це саме головне, щоб поруч в потоці руху була надійна людина, без нервів та криків, бо наприклад я коли десь захлохла чи вже на світлофорі позаду сигналять, важко не розгубитись. Тому можете бути спокійні на рахунок водіння) свою думку я сказала, а вирішувати вам..

Автошкола "Гудок" - Дуже підкупне керівництво, допустив помилку,оплативши за мене у МРЕО, хоча я здавала сама. Коли тестове завдання пройшла ідеально, на практиці незаконно вів себе інструктор, допустила лише одну помилку,а допускається три,не заповнив екзаменаційний лист, давши мені зрозуміти, що я не здала (оскільки директор автошкола "Гудок" так йому сказав),тому документів мені не хотіли видавати, всіма силами стараючись вибити бабло. Тому цю школу не рекомендую!!!

Додати новий коментар