Як художник з Луцька малював у Петербурзі

20 Жовтня 2015
Стріт-арт художник родом з Луцька Сергій Радкевич розмалював стіни Музею вуличного мистецтва, що знаходиться у Санкт-Петербурзі. Митець створив два мурали.

Хлопець, приєднавшись до колективу Петербурзького Street Art Museum 10 жовтня, за кілька днів встиг намалвати на стінах заводу дві доволі об’ємні роботи.

«Портрет покірного чоловіка» – перша робота митця в Петербурзькому музеї, на якій зображений простий «трудяга». Сергій Радкевич завершив свій вуличний малюнок 11 жовтня.

За словами організаторів, чоловік, що став героєм роботи Сергія, справді працює на заводі. Однак автор намагався з ним не контактувати, щоб на сформований образ не накладалися нові враження.

«За цілий рік я встиг пожити в Німеччині, Франції, Швеції. Там я бачив тих же азіатських працівників, що й тут. Потрапивши на цей завод, перше, що кидається у вічі – великий радянський барельєф. Можна сказати, що це портрет середньостатистичного працівника того часу. Я зміксував усі ці враження і створив тут інший, сучасний образ азіатського працівника», – коментує свій малюнок Сергій Радкевич.

[caption]
«Портрет покірного чоловіка» – перша робота Сергія Радкевича для Street Art Museum[/caption]
[caption]
«Портрет покірного чоловіка» – перша робота Сергія Радкевича для Street Art Museum[/caption]
[caption]
Хлопець презентував малюнок 11 жовтня[/caption]
[caption]
На ньому зображений середньостатистичний азіатський працівник[/caption]
Другий малюнок графітчика з Луцька, що продовжує започатковану ним серію «Нуль метрів на рівнем моря», хлопець презентував 13 жовтня. На портреті зображено людське обличчя й руку, що тримає серце. Головна ідея роботи, за словами організаторів, спокій і його досягнення через робочий процес.

[caption]
Друга робота Сергія Радкевича для Петербурзького Street Art Museumа[/caption]
[caption]
Головна ідея роботи, за словами організаторів, спокій і його досягнення через робочий процес[/caption]
[caption]
Художник завершив її 13 жовтня[/caption]
«Я люблю працювати в місцях, де немає людей і, можливо, мої малюнки ніхто не побачить. В горах, в покинутих санаторіях чи радянських заводах. Петербурзький Музей вуличного мистецтва мені нагадує ці місця. Хоча, звісно, цей завод функціонує, та й люди тут є. Але коли працюю, то настільки абстрагуюсь, що нічого не бачу і не чую», – ділиться своїми враженнями Сергій Радкевич.

До слова Street Art Museum Санкт-Петербурга знаходиться на заводі шаруватого пластику, який функціонує в цей час. Таким чином, існує союз між вуличним мистецтвом та підприємством, завдяки якому організаторам вдалося створити цей музей під відкритим небом.

Як розповів Сергій Радкевич «Таблоїду Волині», зараз він працює над персональним проектом (виставкою), яка потім поїде у Баварію.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter