​Віп-аборигени на «Бандерштаті»

03 Серпня 2015
Фестивалі – річ неформальна і «безкраваткова». Тут усі рівні, тут нічого не здивуєш босими ногами, нерозчесаними патлами чи брудним одягом. Тут немає «віп-зон» чи «зелених коридорів». Відтак і самих «віпів» тут побачиш нечасто. Хіба вони не проти спуститися до демократичних фестивальних правил співіснування.

Утім, якщо говорити про «Бандерштат», треба нагадати: це для фестивально стурбованих тусовщиків він – можливість поринути у таку любу атмосферу латентної анархії. А для лучан «Бандерштат» передусім – непересічна культурна подія у місті. Намету перти на спині не треба, камуфляж, шорти одягати немає смислу. Чистенький, чепурненький – попив лимонаду, послухав розумних людей на гутірках, повідривався на концерті – і додому, в душ, і спати. Бонус для аборигенів. Серед таких «Таблоїд Волині» спробував відшукати відомі обличчя.

Перший заступний міського голови Тарас Яковлєв приїхав на фестиваль велосипедом. Віце-мер мав причини і для суму і для радості. Зізнався, що тішиться з такої кількості людей, які прибули до його міста. От мовляв, скільки потенційних рознощиків інформації про туристичні принади Луцька! А суму додавала прикрість: iPhone 4s Тараса Володимировича вилетів з кріплення на велосипедному рулі і гепнув об асфальт.





Директор веб-студії ARTEFACT.St Андрій Сірук з дружиною Ольгою освоювали їзду на тандемі. Емоцій купа, кажуть – сподобалося.





Директор Рокинівського музею-скансену, відомий козак і письменник Олександр Середюк не оминув фотозону видання «Таблоїд Волині». Зізнався: хоч кулемет «Максим» і серйозна зброя, але сили слова ще ніхто не скасовував. І повернувся до розкладки, де продавав власні книги.





Завідувач видавничого відділу «Ключі» Волинської єпархії УПЦ КП Дмитро Головенко провів усі три дні під палючим сонцем «Бандерштату» поряд зі книжковим стендом. Зізнався, що навіть гутірки слухати йому не завжди вистачало часу. Робота – передусім.



Загалом «Бандерштат» став своєрідною Меккою для місцевих книговидавців. На фото – ще один відомий представник їхнього цеху - директор видавництва «Волинська мистецька агенція «Терен» Андрій Криштальський.



Начальник відділу у справах молоді та сім'ї Луцької міської ради Олексій Веремійчик з задоволенням слухав ONUKу.



Лідер «Тартака» Сашко Положинський аж нарікати став: от мовляв, скільки можна зі мною фотографуватися!? Проходу не даєте. Можливо, причина – в епітеті, яким нарік «Положика» його товариш по сцені Сергій «Колос» Мартинюк, назвавши Сашка «символом Бандерштату»? Хто зна. Утім, слухати концерт в товаристві фронтмена "ФлайzZzи" Андрія "Тіми" Тимчука чи спілкуватися з продавцями книг символічність не заважала. Більше того: кому як не символу фестивалю ще б дозволили тинятися з селфі-палкою між музикантами під час їх виступу?..







А от співачці Галині Конах поки про сцену "Бандерштату" доводиться тільки мріяти.



Журналістка Леся Бондарук ділилася враженням від гутірки Василя Шляра з керівником народної аматорської хорової капели «Посвіт» Ростиславом Кушніруком. Чоловікові 85 років, але як можна не завітати на «Бандерштат», та ще й коли там виступає сам автор «Залишенця»?!



Законна дружина голови оргкомітету фестивалю Ігоря Гузя, волонтер і громадський діяч Оксана Гузь, схоже, клопотами чоловіка не переймалася. То морозивом смакувала, то на травичці прохолоджувалася.





Сам Ігор Гузь тим часом ділився враженнями про своє дітище. І планами переселити його до столиці.



Не проти поласувати морозивом був і депутат Луцької міської ради, директор рекламної агенції «Марк-Медіа» Олександр Плісецький (ліворуч).



Колега і тезка Плісецького – ще один луцький обранець і помічник нардепа Сергія Мартиняка – Олександр Пиза на черевоугодництво не розмінювався, споживаючи натомість харч нематеріальний: слухав гурт «Фіолет» і позував фотографам.



Повз фотокора «Таблоїда Волині» несподівано прогуркотів мотоцикл. Тільки в останній момнет вдалося зафіксувати віп-мотоцикліста: лучанина за місцем народження і режисера за покликанням Олеся Саніна. Відбув тригодинну гутірку – і відкланявся.



А гостей натомість прибувало. Сяяла сонячним волосся арт-дректор Луцької рок-школи, весільний розпорядник Тетяна Зубрик.



В товаристві заквітчаної супутниці на фест завітав луцький діджей Жора Потапчук.



Дівчата з мистецького об’днання «Стендаль» Іванна Антонюк і Ельвіра Яцута слухали «Фіолет» в товаристві хлопця Богдана.



Голова Луцької міської організації Партії зелених Катерина Шкльода (ліворуч) зізналася, що особливо оцінила старання організаторів дотримуватися чистоти і зберегти природу у місці проведення фестивалю.



Довідка

Аборигени - корінне населення певної території, яке зберегло традиційні системи життєзабезпечення та форми господарської діяльності (з Вікіпедії)
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter