У Луцьку з’явиться лекторій

14 Червня 2018

В рамках Міжнародного фестивалю «Фронтера», який відбудеться 17-18 листопада, у Луцьку з’явиться освітній лекторій.

Директорка фестивалю Елла Яцута розповіла, що вони проводять не просто дводенну подію задля події, а прагнуть зробити «Фронтеру» уже підсумком всіх культурних подій, які відбуватимуться у місті поступово.


До проекту активно долучаються викладачі факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, щоб надати глибокого аналізу усім літературним процесам. Протягом 5-6 заходів будуть влаштовувати не форматні лекції про літературу, аби лучани дізналися більше про письменників, стилі, напрями та світогляд України, Латвії, Білорусі та Польщі протягом останніх 100 років.

Уже 25 червня відбудеться перша лекція про український модернізм, згодом планують розповісти і про постмодернізм. Анонсують зустріч із Остапом Сливинським, одним із найцікавіших літературознавців, який прочитає лекцію про польську літературу останнього періоду.

Ширшого розголосу і розмаху планують надати проекту «Ліхтар», авторами якого стали молоді поети Дмитро Цюпа та Рту. Ідеєю є створення майданчика розвитку для митців-початківців, найдостойніші з яких зрештою матимуть шанс виступити восени на великій сцені «Фронтери».

«Ми будемо намагатися підтримувати авторів-початківців, які хочуть, щоб їх почули і зрозуміли. Спробуємо не лише слухати їх, а й вчити, проводити лекції та майстер-класи, будувати разом із ними їхню літературу, творчість так, щоб вони могли стати молодим голосом Волині уже на самому фестивалі восени», – поділилася планами Елла Яцута.

***

Передрук матеріалу без згоди «Таблоїда Волині» заборонений.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter