У Луцьку відкрили найбільшу на Волині тату-студію

13 Березня 2018

Фото: @k_photostudio

Нарешті у Луцьку відкрила свої двері найбільша тату-студія у Волинській області Dark Side Tattoo. Просторе приміщення знаходиться на проспекті Відродження, 50. Даруватимуть неповторний стиль і приноситимуть «біль та радість» одразу три майстри та співзасновники – Катерина Лещишина (@meduza_tattoo), Олег Захарчук (@zahar_tattoo) та Андрій Мора (@andrewmora_tattoo). Усі вони – професіонали своєї справи і вже мають власних стажерів.

«Кожному клієнту ми створюємо ескіз, допомагаємо підібрати ідею та розробити індивідуальний концепт. Ми гарантуємо безпеку, адже використовуємо три рівні стерилізації, а усі інструменти, які контактують безпосередньо з людиною, одноразового використання», – запевняє майстер Андрій, який майже 5 років працює у цій сфері.


На відкриття студії, 10 березня, завітало чимало друзів студії, які допомагали створювати святкову атмосферу, загалом біля 80-ти гостей. Серед присутніх можна було зустріти президента і засновника Всесвітнього альянсу пауерліфтингу в Україні Вадима Коцагу та заслуженого тренера України з пауерліфтингу Олега Хом’яка разом з сім’єю. Фільмував усе Дмитро Пом'яновський.


Червону стрічку у дружній атмосфері перерізав один із засновників студії – Станіслав Коцага (@tattoo_kot). Хлопець розповів, що створити подібну студію планували уже давно, і зупинятися на цьому не збирається. Станіслав уже багато років разом із своїми друзями, майстрами студії, відвідує різноманітні міжнародні та всеукраїнські фестивалі тату, з яких завжди намагається привезти найкращі ідеї та інновації.

Серед гостей розіграли знижки на татуювання – від 10 до 100%. Дивував присутніх майстер-класом у стилі мініатюри кращий татуювальник Івано-Францівчини, власник найбільшої студії області Сергій Чумальчук.

«Подібні майстер-класи ми плануємо проводити й надалі. Запрошувати найкращих і найвідоміших майстрів різних жанрів, аби обмінюватися досвідом і розвивати наші навички та вміння, щоб надалі популяризувати тату-культуру в нашій області та країні», – пояснює співзасновник луцької студії Станіслав.

Роботи майстрів можна переглянути на сторінках у Facebook,та Instagram, але краще посзнайомитись з тату-культурою можна завітавши до студії

Запис на тату за телефоном: 099 2999 1926

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter