Райтери з усієї України малюють Луцьк

10 Жовтня 2015
Фестиваль графіті «АЛЯРМ» стартував у Луцьку. Проходитиме він впродовж 10 та 11 жовтня на різних дислокаціях міста.

Творці урбаністичного мистецтва з’їхались до Луцька з усієї України. Серед них Арм, Ферос, Ділк, Кено, Раст, Табу, Фено, Волек, Брат, місцеві ролери Рейн, Еклєр, Енд, Кальков, Діма, Горбаль, Юрек, Інфе.Один із організаторів художник Андрій Присяжнюк розповів для «Таблоїда Волині», що фестиваль проходить на різних дислокаціях. «Цей фестиваль проходить майже в усіх містах України. Луцьк – другий прийняв естафету (після Ужгорода). Фестиваль проходить в двох форматах. Перший на КРЗ, нам допомогла адміністрація заводу. Інший – в місті: по вулиці Конякіна, Огієнка та біля ресторану «Золотий дракон». На цих дислокаціях ми заручились підтримкою громадської організації «Молодіжна платформа», - розповів Андрій.


Завершити малювати художники планують в неділю ввечері. За допомогою цього заходу організатори хочуть продовжити добру традицію великих подій на графіті-сцені України та зібрати в одному місці велику кількість райтерів (художників) для живого спілкування, обміну досвідом, створення найкращих зразків українського графіті та стрітарту.Райтер Славік приїхав із Сум та малює в Луцьку «Луну». Хлопець створює графіті вже близько п’ятнадцяти років. «В Луцьку я вже вдруге, малюватиму «Луну». В Україні подібні фестивалі рідко проходять, тому по можливості намагаюсь їх відвідувати», - зізнався художник.


А от один із учасників фестивалю Шум приїхав аж із Харкова, хлопець представляє команду «Фарт». За його словами малюнок на стіні по завершенню не завжди такий, як на ескізі. «Я малюю слово «фарт» в особливій, моїй манері. Я не знаю, що вийде в кінці, малюнок не завжди такий, яким я собі його планую», - пояснив райтер.


0

Читати ще

Коментарі

Буря

А де Азо ?

ще

буде

Grafity profi

А шо Фарт реально из команды

сс

Дігєнєрати

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter