Радимо почитати: «Мабуть Естер» та «Життя бажань»

13 Серпня 2016
Робочий тиждень добіг кінця, а це означає, що з’явилося трохи часу для хорошого відпочинку та цікавої книги. Сьогодні порадами щодо читання на «Таблоїді Волині» ділиться книгарня «Руніка», що у ЦУМі на п’ятому поверсі (тел. 095 11 55 063). Отож, знавці книг радять звернути увагу на такі видання:

МАБУТЬ ЕСТЕР



Автор: Петровська Катя
Рік видання: 2015
Видавництво: Книги – ХХІ

Книга Каті Петровської «Мабуть Естер» піднімає й досі замовчувану в нашій літературі проблему Голокосту,що був учинений німецьким нацизмом на українських теренах, зокрема в одному з київських урочищ, сумно відомому як Бабин Яр. У ньому були розстріляні не тільки євреї Києва та прилеглих до нього територій, але й чимало українських патріотів, серед них і відома поетеса Олена Теліга.
Про це свого часу були написані талановиті твори російських авторів – етапний вірш Євгенія Євтушенка та роман Анатолія Кузнєцова. І ось у Німеччині з’явилася книга киянки за походженням Каті Петровської, яка оповідає про ті далекі трагічні події крізь призму подій сімейної хроніки.
Книга отримала великий резонанс у світі й вже перекладена на 18 мов. Видавництво «Книги –ХХІ» пропонує український переклад книги. Переклав її відомий український перекладач Юрко Прохасько, післямову написав редактор проекту Петро Рихло

ЖИТТЯ БАЖАНЬ



Автор: Томас Ґлавініч
Рік видання: 2015
Видавництво: Книги – ХХІ

Уявіть собі, що починають збуватися ваші найглибинніші бажання. Найпотаємніші, темні бажання, про які ви досі не мали ані найменшого здогаду. Так відбувається з Йонасом, головним героєм роману, якому одного дня несподіваний зустрічний пропонує виконати три бажання.
Йонас, одружений, батько двох дітей, працівник рекламної агенції і пристрасний коханець поза шлюбом, пристає на пропозицію і поринає в гру. Що бажає собі Йонас? А може, ніч відає більше про його бажання, ніж він сам? «Його життя, здавалося, набрало швидших обертів, щоб раптово зупинитись і обережно дати йому змогу пережити щось вагоме. Невдовзі він знову жив ніби перед камерою, швидко, але не безболісно».
Австрійський письменник Томас Ґлавініч ділиться з читачем історією нічим непримітного тридцятип’ятирічного чоловіка, який одержує саме те, чого бажає. І дещо більше…
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter