Радимо почитати: «гарячі» новинки Форуму видавців

16 Вересня 2016
Для усіх, хто не зміг потрапити цьогоріч на Форум видавців у Львові, книжкова крамниця Волинської обласної друкарні вже заготувала найочікуваніші книги. Вони вже чекають на полицях магазину!

«Найгарячіші, найкращі і найочікуваніші новинки Форуму видавців уже можна придбати у нашій книгарні. Налагоджені зв’язки з українськими видавництвами дали нам можливість оперативно отримати усі новинки, які видавці «припасли» до Форуму. Загалом на наших полицях знайдете до півсотні «форумних» новинок», – кажуть у книгарні.

Серед них – і свіжі романи культових українських авторів, і світові бестселери, вперше видані в Україні. Ось лише кілька з них:

Антін Мухарський «Антисоветские повести и рассказы» – твір-нагадування для усіх, хто забув, яким «царством Сатани» був радянський Союз. «Для усіх, хто ще сумнівається», – пише автор.

Брати Капранови «Забудь-річка» – історія трьох молодих людей, які завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА.

Надія Гуменюк «Танець білої тополі» – повість про важку долю української жінки.

Володимир Лис «Діва Млинища» – новинка у жанрі історичної саги, присвячена таємничим подіям села біля Шацьких озер.

Олдос Гакслі «Який чудесний світ новий!» – класика літератури ХХ століття. Автор – тонкий сатирик, заможний голлівудський сценарист, адепт індуїстських духовних практик.

Кларісе Ліспектор «Час зірки» – «тісто» з власної біографії авторки-бразилійки, соціальної та гендерної нерівності, старозавітних притч. Твір-медитація, прощання зі світом людей та історій, де перемагає… смерть як вдалий фінал чи-то життя, чи-то роману.

Салман Рушді «Сатанинські вірші» – скандальний культовий роман, який сам автор свого асу назвав «викликом Ісламу, Пророку і Корану». Роман спровокував дипломатичний скандал, змусив автора емігрувати.

Казуо Ішігуро «Не відпускай мене» – стилізація під наукову фантастику, роман про право вибору і свободу волі. Загадкова, таємнича оповідь британського письменника. Автор перекладу – Софія Андрухович.

Айн Ренд «Джерело» – роман однієї з найвідоміших американських письменниць, бестселер ще з кінця 1940-х років. Свої філософські міркування авторка вклала в уста талановитого архітектора Говарда Рорка, який впевнений у силі творчої особистості, має наснагу протистояти суспільству з його штампами і кліше.

Орхан Памук «Химерність моїх думок». Автор – знаний скандаліст і фігурант політичних скандалів. Книга – родинна сага, елегія легендарному місту, розсип доль і характерів, оповідь, де персонажі будуть змагатися за увагу читача, намагаючись передати головне ‒ намагання письменника зберегти свій Стамбул, затримати його гнітюче перетворення.
0

Читати ще

Додати новий коментар