На Волині презентували «Бандерштатну антологію»

11 квітня 2015

Презентація поетичної збірки «Бандерштатна антологія» відбулася  8 квітня в приміщенні Волинського краєзнавчого музею. Вона укладена з творів учасників літературної сцени «Бандерштату», які щороку на фестивалі представляли свої поезії.

Географія «антологістів» напрочуд широка: Львів, Харків, Київ, Луганськ, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Луцьк… На сторінках видання представлено всі вікові категорії поетів, у кожного з яких свій неповторний творчий почерк. Щемлива лірика, гостра публіцистика, усміхнена іронія, солоний сарказм. Про це пише volyn-museum.com.ua

Логічно що твори молодих авторів, які щороку презентували їх на фестивалі «Бандерштат» «вилилися» у повноцінну збірку.

На заході свої поезії та поезії, що увійшли в збірку, зачитали: Ганна Луцюк, Петро Коробчук, Віталій Ткачук та Ольга Ляснюк. Також про збірку та процес її видання розповів видавець Микола Мартинюк.

Присутні на зустрічі студенти-філологи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки мали можливість послухати поезію про те, що болить сьогодні усім українцям – Майдан, війна на сході та звичайно кохання і прагнення жити.

+1
-2
-1

Додати новий коментар